1 October 2022
ROZKŁAD

10 - 12 czerwca 2022

III LIGA
PIĄTEK 18:00 GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska 4 0
SOBOTA 17:00 Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino 7 1
SOBOTA 17:00 Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 3 0
SOBOTA 17:00 Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 4 1
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
CZWARTEK 18:15 Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kowale 1 3
PIATEK 19:00 Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1 2
SOBOTA 11:00 Anioły Garczegorze - Borowiak Czersk 3 0
SOBOTA 11:00 Wierzyca Pelplin - Orkan Rumia 2 2
SOBOTA 12:00 Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 2 0
SOBOTA 13:30 Gryf Wejherowo - Gedania Gdańsk 4 1
SOBOTA 15:00 Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk 5 4
SOBOTA 15:00 Bytovia Bytów - Wikęd Luzino 1 2
SOBOTA 17:00 Pogoń Lębork - MKS Władysławowo 1 3
NIEDZIELA 11:00 Chojniczanka II Chojnice - Jantar Ustka 4 0
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
CZWARTEK 18:30 Błyskawica Reda - Orzeł Trąbki Wielkie 1 3
SOBOTA 10:00 Ogniwo Sopot - Gedania II Gdańsk 0 6
SOBOTA 11:00 GTS Goszyn - AS Pomorze Gdańsk 3 0 WALKOWER
SOBOTA 13:00 Zenit Łęczyce - KS Chwaszczyno 2 3
SOBOTA 14:00 GTS Mokry Dwór - Sztorm Kosakowo 1 2
SOBOTA 16:00 AS Kolbudy - Osiczanka Osice 3 1
NIEDZIELA 11:00 Bałtyk II Gdynia - Sierakowice 1 2
NIEDZIELA 15:00 Orlęta Reda - GLKS Różyny 2 0
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
SOBOTA 13:00 Radunia II Stężyca - Kolejarz Chojnice 1 0
SOBOTA 15:00 Gwiazda Karsin - Wisła Korzeniewo 7 1 1
SOBOTA 15:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wisła Tczew 2 3
SOBOTA 15:00 Meteor Pinczyn - Styna Godziszewo 2 2
SOBOTA 16:00 Victoria Kaliska - Tęcza Brusy 0 3
SOBOTA 17:00 Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 0 3
NIEDZIELA 11:00 Wietcisa Skarszewy - Powiśle Dzierzgoń 2 1
NIEDZIELA 12:00 Spójnia Sadlinki - Olimpia Sztum 4 1
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 11:00 Gryf SMS Słupsk - Czarni Czarne 4 1
SOBOTA 13:00 Zawisza Borzytuchom - Wybrzeże Objazda 6 0
SOBOTA 15:00 Sokół Wyczechy - Dolina Gałąźnia Wielka 5 2
SOBOTA 16:00 KS Włynkówko - Myśliwiec Tuchomie 1 1
SOBOTA 17:00 GTS Czarna Dąbrówka - Gryf II Słupsk 4 3
SOBOTA 17:00 Kaszubia Studzienice - Brda Przechlewo 3 0 WALKOWER - goście zrezygnowali z gry
NIEDZIELA 13:00 Piast Człuchów - Jantaria Pobłocie 1 2
NIEDZIELA 14:00 Lipniczanka Lipnica - Skotawia Dębnica Kaszubska 2 2
NIEDZIELA 18:00 Start Miastko - MKS Debrzno 5 1
KLASA A - GRUPA 1
SOBOTA 16:00 Start Mrzezino - Solar Władysławowo 3 0
NIEDZIELA 13:00 MKS II Władysławowo - Wikęd II Luzino 4 1
NIEDZIELA 13:00 Stolem II Gniewino - Pomorzanin Gdynia 3 4
NIEDZIELA 13:00 Dragon Bojano - Sokół Bożepole Wielkie 3 3
NIEDZIELA 13:00 Zatoka 95 Puck - Celtic Reda 1 3
NIEDZIELA 13:00 OKS Janowo - Gryf II Wejherowo 1 6
KLASA A - GRUPA 2
SOBOTA 16:00 Korona Cedry Małe - KS Mściszewice 7 5
NIEDZIELA 13:00 GTS Rotmanka - Wisła Długie Pole 4 0
NIEDZIELA 13:00 Morena Gdańsk - Orzeł Straszyn 0 11
NIEDZIELA 13:00 Stoczniowiec Gdańsk - Sokół Ełganowo 4 0
NIEDZIELA 13:00 Orzeł Gołubie - Sporting Leźno 4 0
NIEDZIELA 13:00 Jaguar II Gdańsk - Amator Kiełpino 4 5
NIEDZIELA 13:00 Portowiec Gdańsk - Potok Pszczółki 2 3
KLASA A - GRUPA 3
SOBOTA 11:00 Sokół Zblewo - GKS Bobowo 2 1
SOBOTA 17:00 KS Skorzewo - Brda Rytel 3 0
SOBOTA 17:00 Santana Wielki Klincz - Wda Lipusz 1 2
NIEDZIELA 13:00 Grom Kleszczewo - Sławek Borzechowo 2 2
NIEDZIELA 13:00 Nowi Nowa Cerkiew - Wda Czarna Woda 3 2
NIEDZIELA 14:00 LKP Nowa Karczma - Centrum Pelplin 2 2
NIEDZIELA 18:00 Czarni Piece - Unia Klawkowo 1 0
KLASA A - GRUPA 4
NIEDZIELA 13:00 Pogoń Prabuty - Czarni Przemysław 5 1
NIEDZIELA 13:00 Mady Ostaszewo - Świt Radostowo 5 1
NIEDZIELA 13:00 Błękitni Stare Miasto - Relax Ryjewo 0 2
NIEDZIELA 13:00 WKS Lignowy Szlacheckie - Mewa Gniew 3 3
NIEDZIELA 13:00 LKS Waplewo Wielkie - Rodło Kwidzyn 1 2
NIEDZIELA 13:00 AP Malbork - Delta Miłorzadz 0 1
NIEDZIELA 13:00 Supra Kwidzyn - Błyskawica Postolin 3 2
KLASA A - GRUPA 5
SOBOTA 17:00 Granit Kończewo - Polonez Bobrowniki 3 6
SOBOTA 17:00 Unison Machowino - Słupia Kobylnica 1 3
SOBOTA 17:00 Stal Jezierzyce - Echo Biesowice 0 3
SOBOTA 17:00 Diament Trzebielino - Szansa Siemienice 5 0
SOBOTA 17:00 Sokół Szczypkowice - Garbarnia Kępice 0 3
SOBOTA 17:00 ZS Damnica - Barton Barcino 7 0
KLASA A - GRUPA 6
SOBOTA 17:00 Zenit Redkowice - Leśnik Cewice 0 0
SOBOTA 17:00 Lider Rychnowy - Magic Niezabyszewo 6 2
SOBOTA 17:00 Błękitni Motarzyno - Victoria Dąbrówka 6 0
SOBOTA 17:00 Grom Nakla - Pomorze Potęgowo 1 2
SOBOTA 17:00 Urania Udopie - Orkan Gostkowo 3 3
KLASA B - GRUPA 1
SOBOTA 17:30 Sokół Strzelno - Arka Prusewo
SOBOTA 18:00 Huragan Smolno - Lider Dębogórze 4 2
NIEDZIELA 13:00 Zenit II Łęczyce - Ajax Leśniewo 6 3
NIEDZIELA 13:00 AP Cassubian Bolszewo - Norda Karwia 10 3
NIEDZIELA 13:30 Feniks Mechowo - Kaszuby Połchowo 6 2
KLASA B - GRUPA 2
SOBOTA 13:00 KS Grabiny Zameczek - GKS Żukowo 0 2
SOBOTA 17:00 KP Gdynia - KS Klukowo 10 1
SOBOTA 17:20 Wisła Steblewo - AP KP Gdynia 6 2
SOBOTA 17:30 Pomerania Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 1 8
NIEDZIELA 12:00 GTS Juszkowo - Czarni II Pruszcz Gdański 4 0
NIEDZIELA 14:00 Pomorzanin Banino - GTS Rokitnica 3 2
KLASA B - GRUPA 3
SOBOTA 13:00 Dąbrówka Linia - Ceramik Łubiana 3 1
SOBOTA 13:00 Gryf Goręczyno - Słupia Sulęczyno 2 2
SOBOTA 13:00 Remus Mirachowo - GKS II Żukowo 9 0
SOBOTA 13:00 GKS II Przodkowo - FC Gowidlino 6 1
SOBOTA 13:00 GKS II Sierakowice - Amigo Przyjaźń 1 0
SOBOTA 13:00 Kaszubia II Kościerzyna - Wierzyca Stara Kiszewa 3 0
KLASA B - GRUPA 4
SOBOTA 12:00 Perła Czyczkowy - Orkan Huta Brusy 0 1
SOBOTA 13:00 Zieloni Łąg - Kolejarz II Chojnice 4 4
SOBOTA 13:00 Sokół Lubichowo - LZS Bytonia 11 1
SOBOTA 13:00 Brda Chełmy Wielkie - Korona Rywałd 3 1
SOBOTA 13:00 MKP Szlachta - Huragan Nowe Polaszki 3 1
SOBOTA 13:00 OTS Osiek - Sokół Lubnia 1 1
KLASA B - GRUPA 6
SOBOTA 13:00 KP Wandowo - Pomorzanka Skórcz 1 1
SOBOTA 13:00 Amatorka Mikołajki Wielkie - Czarni Straszewo 4 0
SOBOTA 13:00 Pogoń Smętowo - GKS Gardeja 2 3
SOBOTA 13:00 Szpak Skórcz - Rodło Trzciano 0 4
SOBOTA 13:00 Powiśle Pawlice Rakowiec - Powiśle Stary Targ 3 0
KLASA B - GRUPA 7
NIEDZIELA 15:00 Lew Lębork - Victoria Słupsk 6 2
NIEDZIELA 15:00 Rowokół Smołdzino - Start Łebień 5 2
NIEDZIELA 15:00 KS Zalesie - WKS Nożyno 5 2
NIEDZIELA 15:00 Baza 44 Siemirowice - GKS Kołczygłowy 1 4
NIEDZIELA 15:00 Dąb Kusowo - Granit Koczała 2 3
NIEDZIELA 15:00 Sokół Kuleszewo - Kaszubia II Studzienice 1 3
3. LIGA KOBIET
SOBOTA 17:00 Lechia Gdańsk - Błękitni Stargard 11 1
NIEDZIELA 13:30 KTK-S Luzino - Lew Lębork 3 0
Total Page Visits: 59 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post FUZJA W GDYŃSKIEJ PIŁCE NOŻNEJ KOBIET: CHECZ PRZEJMUJE MARCUSA
Next post PROBLEMY LICENCYJNE PRZED SEZONEM 2022/2023