25 September 2022
ROZKŁAD
PKO BP EKSTRAKLASA
SOBOTA 17:30 Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna 2 0 walkower
FORTUNA I LIGA
SOBOTA 20:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2 2 walkower
eWINNER II LIGA
SOBOTA 14:00 Sokół Ostróda - Radunia Stężyca 2 3 walkower
PONIEDZIAŁEK 18:15 Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów 1 1 walkower
III LIGA
SOBOTA 15:00 Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 2 0 walkower
SOBOTA 15:00 GKS Przodkowo - Kluczevia Stargard 0 0 walkower
SOBOTA 15:00 Błękitni Stargard - Stolem Gniewino 1 1 walkower
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
SOBOTA 11:00 Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 4 1
SOBOTA 13:00 Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3 1
SOBOTA 14:00 MKS Władysławowo - Wierzyca Pelplin 3 1 walkower
SOBOTA 14:00 GKS Kowale - Borowiak Czersk 2 1 walkower
SOBOTA 15:00 Gryf Słupsk - Jantar Ustka 2 2 walkower
SOBOTA 15:00 Gryf Wejherowo - Sparta Sycewice 1 0 walkower
NIEDZIELA 11:00 Lechia II Gdańsk - Orkan Rumia 6 2 walkower
NIEDZIELA 12:00 Bytovia Bytów - Pogoń Lębork 1 0
NIEDZIELA 14:00 Anioły Garczegorze - KTK-S Luzino 0 2 walkower
NIEDZIELA 14:00 Jaguar Gdańsk - Chojniczanka II Chojnice 1 1 walkower
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 13:00 GKS Sierakowice - Gedania II Gdańsk 0 0 walkower
SOBOTA 13:00 Ogniwo Sopot - Osiczanka Osice 0 4 walkower
SOBOTA 14:00 GTS Mokry Dwór - GTS Goszyn 1 0 walkower
SOBOTA 16:00 GLKS Różyny - Orzeł Trąbki Wielkie 3 2 walkower
NIEDZIELA 11:00 Bałtyk II Gdynia - KS Chwaszczyno 3 0 walkower
NIEDZIELA 12:00 Orlęta Reda - Sztorm Kosakowo 2 1 walkower
NIEDZIELA 14:00 Błyskawica Reda - Cartusia Kartuzy 3 1 walkower
NIEDZIELA 14:00 Zenit Łęczyce - AS Pomorze Gdańsk 1 3 walkower
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
SOBOTA 11:00 Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0 1 walkower
SOBOTA 13:00 Radunia II Stężyca - Wisła Tczew 5 1 walkower
SOBOTA 14:00 Olimpia Sztum - Kolejarz Chojnice 2 6 walkower
SOBOTA 14:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Meteor Pinczyn 1 2 walkower
SOBOTA 15:00 Beniaminek 03 Starogard Gdański - Błękitni Stare Pole 3 0 walkower
SOBOTA 15:00 Tęcza Brusy - Powiśle Dzierzgoń 0 0 walkower
SOBOTA 15:00 Wietcisa Skarszewy - Styna Godziszewo 3 1 walkower
SOBOTA 16:00 Victoria Kaliska - Wisła Korzeniewo 4 0 walkower
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 11:00 Gryf SMS Słupsk - MKS Debrzno 2 1 walkower
SOBOTA 14:30 Kaszubia Studzienice - Gryf II Słupsk 4 2 walkower
SOBOTA 15:00 Skotawia Dębnica Kaszubska - Czarni Czarne 2 0 walkower
SOBOTA 15:00 Sokół Wyczechy - Zawisza Borzytuchom 5 0 walkower
NIEDZIELA 12:00 GTS Czarna Dąbrówka - Start Miastko 1 5 walkower
NIEDZIELA 13:00 Jantaria Pobłocie - Brda Przechlewo 3 0 walkower
NIEDZIELA 14:00 Lipniczanka Lipnica - Dolina Gałąźnia Wielka 1 0 walkower
NIEDZIELA 15:00 KS Włynkówko - Wybrzeże Objazda 0 0 walkower
NIEDZIELA 15:00 Piast Człuchów - Myśliwiec Tuchomie 1 4 walkower
KLASA A - GRUPA 1
SOBOTA 15:00 Pomorzanin Gdynia - Zatoka 95 Puck 1 1 walkower
SOBOTA 16:00 Eko-Prod Szemud - Start Mrzezino 0 3 walkower
SOBOTA 18:00 Solar Władysławowo - Stolem II Gniewino 7 1 walkower
NIEDZIELA 11:00 Celtic Reda - Gryf II Wejherowo 2 2 walkower
NIEDZIELA 11:00 OKS Janowo - MKS II Władysławowo 6 2 walkower
NIEDZIELA 11:00 KTS-K II Luzino - LZS Bojano 4 2 walkower
KLASA A - GRUPA 2
SOBOTA 11:00 Sporting Leźno - Portowiec Gdańsk 0 2 walkower
SOBOTA 11:00 Orzeł Straszyn - Orzeł Gołubie 2 4 walkower
SOBOTA 12:00 Potok Pszczółki - Amator Kiełpino 0 1 walkower
SOBOTA 13:00 Jaguar II Gdańsk - Korona Cedry Małe 4 1 walkower
SOBOTA 15:00 Sokół Ełganowo - GTS Rotmanka 1 2 walkower
SOBOTA 15:00 Wisła Długie Pole - Morena Gdańsk 1 5 walkower
NIEDZIELA 13:00 KS Mściszewice - Stoczniowiec Gdańsk 1 3 walkower
KLASA A - GRUPA 3
SOBOTA 11:00 Brda Rytel - LKP Nowa Karczma 0 1 walkower
SOBOTA 12:00 Wda Lipusz - Sokół Zblewo 6 0 walkower
SOBOTA 15:00 Jantar Pawłowo - Wda Czarna Woda 4 1 walkower
SOBOTA 15:30 Centrum Pelplin - Grom Kleszczewo 2 1 walkower
SOBOTA 16:00 KS Skorzewo - Sławek Borzechowo 2 2 walkower
SOBOTA 16:00 GKS Bobowo - Nowi Nowa Cerkiew 1 1 walkower
SOBOTA 16:00 Santana Wielki Klincz - Czarni Piece 3 2 walkower
KLASA A - GRUPA 4
SOBOTA 12:00 Delta Miłoradz - Supra Kwidzyn 1 4 walkower
SOBOTA 13:00 Czarni Przemysław - Świt Radostowo 2 0 walkower
SOBOTA 14:00 Rodło Kwidzyn - Pogoń Prabuty 2 1 walkower
SOBOTA 15:00 Mewa Gniew - LKS Waplewo Wielkie 4 1 walkower
SOBOTA 15:00 Mady Ostaszewo - Błękitni Stare Miasto 1 1 walkower
NIEDZIELA 12:00 Relax Ryjewo - AP Malbork 8 1 walkower
NIEDZIELA 14:00 Błyskawica Postolin - WKS Lignowy Szlacheckie 5 4 walkower
KLASA B - GRUPA 1
SOBOTA 11:00 Lider Dębogórze - Barca Bolszewo 0 7 walkower
SOBOTA 15:03 Ajax Leśniewo - Sokół Strzelno 5 1 walkower
NIEDZIELA 11:00 Puma Darzlubie - Zenit II Łęczyce 2 5 walkower
NIEDZIELA 13:00 AP Cassubian Bolszewo - Kaszuby Połchowo 5 4 walkower
NIEDZIELA 15:30 Sztorm II Kosakowo - Huragan Smolno 2 0 walkower
KLASA B - GRUPA 2
SOBOTA 11:00 GTS Pruszcz Gdański - Pomorzanin Banino 5 1
SOBOTA 16:00 GKS Żukowo - KP Gdynia 1 3
SOBOTA 16:00 Wisła Steblewo - GTS Rokitnica 1 3
NIEDZIELA 19:00 Morena II Gdańsk - GTS Juszkowo 2 3
NIEDZIELA 19:00 AP KP Gdynia - Pomerania Gdańsk 3 2
KLASA B - GRUPA 3
SOBOTA 15:00 Kaszubia II Kościerzyna - GKS II Przodkowo 3 3
SOBOTA 15:00 FC Gowidlino - GKS II Sierakowice 4 0
SOBOTA 17:00 Amigo Przyjaźń - Remus Mirachowo 5 2
SOBOTA 15:00 Ceramik Łubiana - KS Sulmin 0 8
NIEDZIELA 11:00 GKS II Żukowo - GKS Linia 2 2
NIEDZIELA 14:00 Słupia Sulęczyno - Wierzyca Stara Kiszewa 0 3
KLASA B - GRUPA 4
SOBOTA 14:00 Kolejarz II Chojnice - OTS Osiek 2 1
SOBOTA 15:00 LZS Bytonia - Temis-Brda Wielkie Chełmy 0 7
SOBOTA 16:00 Orkan Huta Brusy - Huragan Nowe Polaszki 5 1
NIEDZIELA 11:00 Sokół Lubnia - Sokół Lubichowo 1 6
NIEDZIELA 15:00 Korona Rywałd - Grom Leśno 2 2
NIEDZIELA 15:30 MKP Szlachta - Zieloni Łąg 6 1
KLASA B - GRUPA 6
NIEDZIELA 15:00 Powiśle Czernin - Szpak Skórcz 1 3
SOBOTA 15:00 Rodło Trzciano - Powiśle Pawlice Rakowiec 5 3
SOBOTA 15:00 Powiśle Stary Targ - Pogoń Smętowo 0 3
NIEDZIELA 14:00 Pogoń Gardeja - Amatorka Mikołajki Pomorskie 0 2
SOBOTA 11:00 Orliki Stary Dzierzgoń - Pomorzanka Skórcz 0 0
EKSTRALIGA KOBIET
SOBOTA 12:00 AP Lotos Gdańsk - GKS Katowice 1 4 walkower
2. LIGA KOBIET
SOBOTA 19:00 Marcus Gdynia - Warta Gorzów Wielkopolski 5 2 walkower
CLJ - 18
NIEDZIELA 14:00 UKS SMS Łódź - Arka Gdynia 0 0 walkower
CLJ - 17
SOBOTA 10:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 0 walkower
CLJ - 15
SOBOTA 12:00 AP Lotos Gdańsk - Radunia Stężyca 2 2 walkower
NIEDZIELA 15:00 Lechia Gdańsk - AP Reissa Gdańsk 0 2 walkower
LIGA MAKROREGIONALNA
SOBOTA 12:00 Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz 3 5 walkower
NIEDZIELA 14:00 Chojniczanka Chojnice - Victoria Września 1 1 walkower
Total Page Visits: 148 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post POGOŃ TCZEW W ĆWIERĆFINALE PUCHARU POLSKI KOBIET
Next post CZWARTOLIGOWCY PRZED KOLEJNĄ SERIĄ SPOTKAŃ