1 October 2022
ROZKŁAD

27 - 29 MAJA 2022

III LIGA
SOBOTA 12:00 Bałtyk Gdynia - Kluczevia Stargard 2 1
SOBOTA 16:00 GKS Przodkowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 1
SOBOTA 17:00 Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1 1
SOBOTA 17:00 Jarota Jarocin - Stolem Gniewino 2 2
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
PIĄTEK 12:00 Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk 3 2
SOBOTA 11:00 Wikęd Luzino - Kaszubia Kościerzyna 3 0
SOBOTA 11:00 Czarni Pruszcz Gdański - Anioły Garczegorze 2 2
SOBOTA 11:00 Wierzyca Pelplin - Jantar Ustka 3 1
SOBOTA 13:00 Grom Nowy Staw - Gryf Wejherowo 0 1
SOBOTA 16:00 Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk 1 2
SOBOTA 17:00 Pogoń Lębork - GKS Kowale 1 2
SOBOTA 17:00 Sparta Sycewice - MKS Władysławowo 4 3
SOBOTA 18:00 Bytovia Bytów - Jaguar Gdańsk 0 3
NIEDZIELA 15:00 Chojniczanka II Chojnice - Borowiak Czersk 2 3
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 11:00 Ogniwo Sopot - Bałtyk II Gdynia 0 4
SOBOTA 14:00 GTS Mokry Dwór - Orzeł Trąbki Wielkie 0 3
SOBOTA 16:00 AS Kolbudy - KS Chwaszczyno 4 0
SOBOTA 16:00 Zenit Łęczyce - Gedania II Gdańsk 2 3
SOBOTA 17:00 Błyskawica Reda - GLKS Różyny 3 2
SOBOTA 18:00 GTS Goszyn - Osiczanka Osice 4 1
NIEDZIELA 12:00 Orlęta Reda - GKS Sierakowice 4 2
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
SOBOTA 13:30 Radunia II Stężyca - Spójnia Sadlinki 4 1
SOBOTA 15:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 1 1 4
SOBOTA 15:00 Meteor Pinczyn - Wisła Korzeniewo 1 0
SOBOTA 16:00 Błękitni Stare Pole - Styna Godziszewo 1 0
SOBOTA 16:00 Victoria Kaliska - Olimpia Sztum 5 3
SOBOTA 17:00 Wietcisa Skarszewy - Tęcza Brusy 1 1
SOBOTA 17:00 Beniaminek 03 Starogard Gdański - Kolejarz Chojnice 4 1
SOBOTA 18:00 Gwiazda Karsin - Powiśle Dzierzgoń 0 3
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 11:00 Gryf SMS Słupsk - Skotawia Dębnica Kaszubska 0 2
SOBOTA 12:30 Sokół Wyczechy - Czarni Czarne 4 0
SOBOTA 15:00 Zawisza Borzytuchom - Gryf II Słupsk 3 5
NIEDZIELA 16:00 KS Włynkówko - Brda Przechlewo 3 4
SOBOTA 17:00 GTS Czarna Dąbrówka - Myśliwiec Tuchomie 2 2
SOBOTA 17:00 Start Miastko - Dolina Gałąźnia Wielka 2 0
SOBOTA 17:00 Lipniczanka Lipnica - Jantaria Pobłocie 2 3
NIEDZIELA 14:00 Wybrzeże Objazda - MKS Debrzno 3 5
NIEDZIELA 15:00 Kaszubia Studzienice - Piast Człuchów 1 1
KLASA A - GRUPA 1
SOBOTA 15:00 OKS Janowo - Zatoka 95 Puck 4 1
SOBOTA 17:00 Start Mrzezino - Celtic Reda 1 3
NIEDZIELA 11:00 Dragon Bojano - Solar Władysławowo 2 1
NIEDZIELA 15:00 MKS II Władysławowo - Eko-Prod Szemud 2 5
KLASA A - GRUPA 2
SOBOTA 16:00 Korona Cedry Małe - Wisła Długie Pole 4 1
SOBOTA 17:00 Stoczniowiec Gdańsk - Orzeł Straszyn 4 2
SOBOTA 17:00 GTS Rotmanka - Sporting Leźno 2 2
NIEDZIELA 12:00 KS Mściszewice - Sokół Ełganowo 2 2
NIEDZIELA 12:00 Orzeł Gołubie - Amator Kiełpino 4 2
NIEDZIELA 13:00 Morena Gdańsk - Potok Pszczółki 1 5
KLASA A - GRUPA 3
SOBOTA 11:00 Sokół Zblewo - Jantar Pawłowo 3 2
SOBOTA 15:00 Czarni Piece - Centrum Pelplin 0 4
SOBOTA 15:00 Wda Lipusz - Brda Rytel 2 1
SOBOTA 17:00 KS Skorzewo - GKS Bobowo 3 2
SOBOTA 17:00 Santana Nowy Klincz - Unia Klawkowo 2 0
SOBOTA 17:00 LKP Nowa Karczma - Wda Czarna Woda 3 2
NIEDZIELA 13:00 Nowi Nowa Cerkiew - Sławek Borzechowo 0 0
KLASA A - GRUPA 4
SOBOTA 11:00 Błękitni Stare Miasto - Błyskawica Postollin 3 2
SOBOTA 13:00 AP Malbork - Mewa Gniew 0 6
SOBOTA 16:00 LKS Waplewo Wielkie - Świt Radostowo 4 1
SOBOTA 17:00 WKS Lignowy Szlacheckie - Czarni Przemysław 2 3
SOBOTA 17:00 Relax Ryjewo - Delta Miłoradz 0 4
NIEDZIELA 15:00 Mady Ostaszewo - Pogoń Prabuty 1 3
NIEDZIELA 16:00 Supra Kwidzyn - Rodło Kwidzyn 3 0
KLASA A - GRUPA 5
SOBOTA 17:00 Sokół Szczypkowice - Stal Jezierzyce 1 1
SOBOTA 18:00 Unison Machowino - Polonez Bobrowniki 5 3
NIEDZIELA 12:00 Słupia Kobylnica - Szansa Siemianice 5 0
NIEDZIELA 13:00 Diament Trzebielino - Barton Barcino 2 3
NIEDZIELA 15:00 Granit Kończewo - Echo Biesowice 3 3
NIEDZIELA 17:00 ZS Damnica - Garbarnia Kępice 2 2
KLASA A - GRUPA 6
SOBOTA 14:00 Lider Rychnowy - LKS Łebunia 5 1
SOBOTA 15:00 Urania Udopie - Pomorze Potęgowo 3 5
SOBOTA 17:00 Zenit Redkowice - Magic Niezabyszewo 4 1
SOBOTA 18:30 Błękitni Motarzyno - Leśnik Cewice 0 1
NIEDZIELA 13:00 Orkan Gostkowo - Victoria Dąbrówka 2 2
KLASA B - GRUPA 1
SOBOTA 9:00 Barca Bolszewo - Arka Prusewo 6 2
SOBOTA 16:30 Sztorm II Kosakowo - Puma Darzlubie 4 1
SOBOTA 17:30 Feniks Mechowo - Ajax Leśniewo 5 3
SOBOTA 18:00 Huragan Smolno - Norda Karwia 1 0
NIEDZIELA 13:00 AP Cassubian Bolszewo - Sokół Strzelno 12 3
KLASA B - GRUPA 2
SOBOTA 15:30 Pomerania Gdańsk - KS Klukowo 7 3
SOBOTA 17:00 Wisła Steblewo - GKS Żukowo 1 4
NIEDZIELA 11:00 KP Gdynia - GTS Rokitnica 1 0
NIEDZIELA 12:00 GTS Juszkowo - GTS Pruszcz Gdański 0 5
NIEDZIELA 15:00 Morena Gdańsk - Czarni II Pruszcz Gdański 2 9
KLASA B - GRUPA 3
SOBOTA 15:00 KS Sulmin - Wierzyca Stara Kiszewa 0 0
NIEDZIELA 11:00 Dąbrówka Linia - Słupia Sulęczyno 0 3
NIEDZIELA 11:30 FC Gowidlino - Amigo Przyjaźń 7 0
NIEDZIELA 12:00 GKS II Przodkowo - GKS II Żukowo 9 1
NIEDZIELA 14:00 GKS II Sierakowice - Ceramik Łubiana 3 0
NIEDZIELA 16:00 Kaszubia II Kościerzyna - Gryf Goręczyno 2 0
KLASA B - GRUPA 4
SOBOTA 16:00 MKP Szlachta - Perła Czyczkowy 14 0
SOBOTA 16:00 Kolejarz II Chojnice - Sokół Lubnia 5 0
SOBOTA 17:00 Zieloni Łąg - LZS Bytonia 0 11
NIEDZIELA 13:00 OTS Osiek -Korona Rywałd 2 0
NIEDZIELA 13:00 Grom Leśno - Huragan Nowe Polaszki 2 0
NIEDZIELA 14:00 Brda Wielkie Chełmy - Orkan Huta Brusy 1 2
KLASA B - GRUPA 5
SOBOTA 12:00 Gryf Tczew - Nogat Malbork 8 0
SOBOTA 15:30 Tęcza Szropy - Pomezania II Malbork 0 2 2
SOBOTA 16:00 Skra Kończewice - Ruch Gościszewo 5 1
SOBOTA 16:00 Orzeł Ząbrowo - Bałtyk Sztutowo 1 4
SOBOTA 16:00 Błękitni Kmiecin - Real Myszewo 5 2
SOBOTA 17:00 Jurand Lasowice Wielkie - Lisovia Lisewo 3 8
KLASA B - GRUPA 6
SOBOTA 11:00 Orliki Stary Dzierzgoń - Pogoń Smętowo 1 8
SOBOTA 18:00 Szpak Skórcz - GKS Gardeja 1 4
NIEDZIELA 15:00 Powiśle Pawlice Rakowiec - Czarni Straszewo 2 2
NIEDZIELA 16:00 Amatorka Mikołajki Pomorskie - Pomorzanka Skórcz 4 0
NIEDZIELA 16:00 KS Czernin - Rodło Trzciano 0 4
KLASA B - GRUPA 7
SOBOTA 16:00 Dąb Kusowo - Sokół Kuleszewo 2 4
SOBOTA 17:00 Rowokół Smołdzino - WKS Nożyno 1 2
NIEDZIELA 11:00 Baza 44 Siemirowice - Granit Koczała 1 2
NIEDZIELA 11:00 Start Łebień - Victoria Słupsk 5 3
NIEDZIELA 14:00 KS Zaleskie - Kaszubia II Studzienice 2 4
NIEDZIELA 15:00 Lew Lębork - GKS Kołczygłowy 10 1
EKSTRALIGA KOBIET
NIEDZIELA 10:15 Rekord Bielsko-Biała - AP Lotos Gdańsk 5 2
1. LIGA KOBIET
NIEDZIELA 13:00 Skra Częstochowa - Pogoń Tczew 1 6
2. LIGA KOBIET
NIEDZIELA 12:00 Marcus Gdynia - Włókniarz Białystok 1 0
3. LIGA KOBIET
SOBOTA 12:00 Lech UAM Poznań - KTK-S Luzino 8 2
SOBOTA 13:00 Lechia Gdańsk - KA4 resPect Krobia 4 1
NIEDZIELA 12:00 Victoria Niemcz - Lew Lębork 3 2
4. LIGA KOBIET
SOBOTA 12:00 Pogoń II Tczew - Jastrząb Malbork 3 4
NIEDZIELA 16:00 Olimpia Czersk - Stal Jezierzyce 2 1
CLJ - 18
SOBOTA 13:00 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 2 1
CLJ - 17
NIEDZIELA 14:00 FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 1 0
CLJ - 15
SOBOTA 11:00 Radunia Stężyca - Lech Poznań 0 1
SOBOTA 12:00 AP Lotos Gdańsk - Lechia Gdańsk 3 3
LIGA MAKROREGIONALNA
NIEDZIELA 12:00 Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 2 2
Total Page Visits: 291 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post JAGUAR II GDAŃSK AWANSOWAŁ DO KLASY OKRĘGOWEJ
Next post Juniorzy Arki Gdynia wicemistrzami Polski!