1 October 2022
Read Time:5 Minute, 16 Second

1 czerwca – 3 czerwca

środa, 17:00 GKS Przodkowo 0-2 KP Starogard Gdański

środa, 17:00 Gryf Wejherowo 0-0 Chemik Police

czwartek, 13:00 Bałtyk Gdynia 0-3 Elana Toruń

czwartek, 15:00 Radunia Stężyca 3-0 Polonia Środa Wielkopolska

środa, 18:00 Wierzyca Pelplin 1-6 Gedania Gdańsk

środa, 19:00 Stolem Gniewino 1-0 Anioły Garczegorze

czwartek, 11:00 Wda Lipusz 1-2 MKS Władysławowo

czwartek, 11:00 Cartusia Kartuzy 0-1 Grom Nowy Staw

czwartek, 15:00 Powiśle Dzierzgoń 2-0 KTS-K Luzino

czwartek, 15:00 Lechia II Gdańsk 4-0 Gwiazda Karsin

czwartek, 16:00 Kaszubia Kościerzyna 2-4 Jaguar Gdańsk

czwartek, 17:00 Chojniczanka II Chojnice 6-0 GKS Kowale

czwartek, 18:00 Gryf Słupsk 2-2 Pogoń Lębork

czwartek, 18:00 Jantar Ustka 0-1 Arka II Gdynia

GDAŃSK

czwartek, 11:00 Potok Kamionka Sopot – Ogniwo Sopot 1:5
czwartek, 11:00 GLKS Różyny – Orkan Rumia 0:6
czwartek, 11:00 Czarni Pruszcz Gdański – Zenit Łęczyce 4:2
czwartek, 17:00 Błyskawica Reda – SAP Sopot
5:1

SŁUPSK

środa, 18:00 Gryf/SMS Słupsk – Sparta Sycewice 0:3
czwartek, 13:00 Kaszubia Studzienice – Lipniczanka Lipnica 4:3
czwartek, 13:00 Piast Człuchów – GTS Czarna Dąbrówka 5:2
czwartek, 15:00 Start Miastko – Bytovia II Bytów 5:1
czwartek, 16:00 Sokół Wyczechy – Myśliwiec Tuchomie 2:2
czwartek, 17:00 MKS Debrzno – Jantaria Pobłocie
0:2

GDAŃSK I

środa, 18:00 KTS-K II Luzino – MKS II Władysławowo 1:1
czwartek,11:00 KS Chwaszczyno – Eko-Prod Szemud 3:0
czwartek,11:00 OKS Janowo – Sokół Bożepole Wielkie 4:1
czwartek,11:00 Solar Władysławowo – AS Pomorze Gdańsk 5:2
czwartek,17:00 LZS Bojano – Pomorzanin Gdynia 1:1
czwartek,17:00 Start Mrzezino – Celtic Reda 2:3
czwartek,17:00 Klif Chłapowo – Zatoka 95 Puck
1:5

GDAŃSK II

środa, 18:00 KS Sulmin – Orzeł Straszyn 2:5
czwartek,11:00 Wisła Długie Pole – GTS Rotmanka 4:2
czwartek,11:00 Stoczniowiec Gdańsk – Sokół Ełganowo 2:0
czwartek,11:00 Gedania II Gdańsk – Osiczanka Osice 6:0
czwartek,12:00 KS Mściszewice – Amator Kiełpino 0:2
czwartek,13:00 FC Gowidlino – GKS II Kowale 8:1
czwartek,15:00 Portowiec Gdańsk – Jaguar II Gdańsk
4:2

GDAŃSK III

środa, 17:00 Jantar Pawłowo – Czarni Piece 3:3
czwartek,11:00 Kolejarz Chojnice – GKS Bobowo 3:0
czwartek,14:00 Styna Godziszewo – Brda Rytel 3:1
czwartek,17:00 Nowi Nowa Cerkiew – Sławek Borzechowo 2:3
czwartek,17:00 Wda Czarna Woda – Wierzyca Stara Kiszewa 5:0
czwartek,18:00 LKP Nowa Karczma – Santana Wielki Klincz 2:0
czwartek,18:00 KS Skorzewo – Szpak Skórcz
7:0

GDAŃSK IV

środa, 18:30 Pogoń Smętowo – Nogat Malbork 3:1
czwartek,11:00 Rodło Kwidzyn – Rodło Trzciano 3:2
czwartek,14:00 Świt Radostowo – Błękitni Stare Pole 1:2
czwartek,15:00 Wisła Korzeniewo – Powiśle Czernin 5:0
czwartek,15:00 Pogoń Gardeja – Mewa Gniew 2:3
czwartek,15:00 Delta Miłoradz – Ruch Gościszewo 0:1
czwartek,16:00 LKS Waplewo Wielkie – WKS Lignowy Szlacheckie 2:2
czwartek,18:00 Skra Kończewice – Błyskawica Postolin
2:2

GDAŃSK V

czwartek,12:00 ZS Damnica – Pomorze Potęgowo 4:1
czwartek,15:00 Słupia Kobylnica – Unison Machowino 0:2
czwartek,15:00 Garbarnia Kępice – Gryf II Słupsk 1:5
czwartek,18:00 Szansa Siemianice – Skotawia Dębnica Kaszubska
0:4

GDAŃSK VI

czwartek,11:00 Sparta Konarzyny – Brda Przechlewo 0:5
czwartek,13:00 Orkan Gostkowo – Victoria Dąbrówka 4:1
czwartek,16:00 Dolina Gałąźnia Wielka – GKS Kołczygłowy 3:0
czwartek,17:00 Grom Nakla – Skotawa Budowo 5:0
czwartek,18:00 Arkonia Pomysk Wielki – Magic Niezabyszewo 3:1
czwartek,18:00 LKS Łebunia – Zenit Redkowice
3:2

GDAŃSK I

środa, 17:30 Kaszuby Połchowo – Puma Darzlubie 3:0
środa, 18:00 Ajax Leśniewo – Lider Dębogórze 3:2
środa, 18:00 Huragan Smolno – Sokół Strzelno 4:4
środa, 19:00 Arka Prusewo – Stolem II Gniewino 4:5
środa, 20:30 AP KP Gdynia – Sztorm II Kosakowo 3:1
czwartek,19:00 KP Gdynia – Nörda Karwia
7:0

GDAŃSK II

wtorek, 20:30 Pomerania Gdańsk – GKS Trąbki Wielkie
czwartek,11:00 GTS Pruszcz Gdański – GTS Rokitnica 2:0
czwartek,13:30 Czarni II Pruszcz Gdański – UKS Klukowo 5:3
czwartek,15:00 GKS Żukowo – GTS Juszkowo 1:3
czwartek,18:00 Morena Gdańsk – Korona Cedry Małe
0:3

GDAŃSK III

wtorek, 19:00 GKS Linia  Amator II Kiełpino 1:1
środa, 19:00 GKS II Sierakowice – Remus Mirachowo 0:0
czwartek,11:00 GKS II Żukowo – Ceramik Łubiana 10:2
czwartek,11:00 Orzeł Gołubie – Cartusia II Kartuzy 3:1
czwartek,12:00 Pomorzanin Banino – Amigo Przyjaźń 4:3
czwartek,14:00 Huragan Nowe Polaszki – Słupia Sulęczyno
4:2

GDAŃSK IV

czwartek,13:00 LZS Bytonia – Kolejarz II Chojnice 3:1
czwartek,13:00 Meteor Silno – Sokół Lubnia 2:2
czwartek,14:00 Grom Leśno – Temis-Brda Wielkie Chełmy 3:1
czwartek,14:00 Olimpia Czersk – Orkan Huta Brusy 1:0
czwartek,17:00 MKP Szlachta – Unia Klawkowo
0:4

GDAŃSK VI

czwartek,11:00 Powiśle Pawlice Rakowiec – Supra Kwidzyn 4:10
czwartek,16:00 Korona Rywałd – Orzeł Borkowo 1:3
czwartek,18:00 Sokół Lubichowo – KP Wandowo 7:0
czwartek,18:00 Sobieski Gniew – Pomorzanka Skórcz
0:2

GDAŃSK VII

czwartek,13:00 Start Łebień – Sokół Kuleszewo 5:3
czwartek,14:00 KS Zaleskie – Dąb Kusowo 4:5
czwartek,16:00 Diament Trzebielino – Victoria Słupsk
7:2

GDAŃSK VIII

czwartek,13:00 WKS Nożyno – Baza 44 Siemirowice 0:2
czwartek,15:00 Urania Udorpie – Granit Koczała 4:0
czwartek,16:00 Kaszubia II Studzienice – Błękitni Motarzyno
0:4

środa, 17:00 Błękitni Stargard – KTS-K Luzino 3:4

czwartek, 13:00 Lew Lębork 5-0 Energetyk Gryfino

czwartek, 11:00 KA4 resPect Krobia 1-9 Marcus Gdynia

czwartek, 13:00 Juna Trans Stare Oborzyska 0-0 Lechia Gdańsk

środa, 16:15 Hutnik Kraków 3-2 Arka Gdynia

środa, 16:00 AP Reissa Poznań 2-1 Lechia Gdańsk

środa, 12:00 AP Pogoń 1:1 Lechia Gdańsk

środa, 12:00 Lech Poznań 4:2 AP Lotos Gdańsk

środa, 16:00 Olimpijczyk Kwakowo 3-2 AP Reissa Gdańsk

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 180 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GRAŁY KOBIETY Previous post Grały kobiety
Next post LIVE: Radunia Stężyca vs. Polonia Środa Wielkopolska