1 October 2022
ROZKŁAD

4 - 6 czerwca 2022

III LIGA
PIĄTEK 18:30 Stolem Gniewino - Sokół Kleczew 1 1
SOBOTA 12:00 Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo 2 2
SOBOTA 16:00 KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz 1 1
SOBOTA 17:00 Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 3 0
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
PIĄTEK 19:00 MKS Władysławowo - Wierzyca Pelplin 0 1
SOBOTA 11:00 Wikęd Luzino - Arka II Gdynia 3 0
SOBOTA 11:00 Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk 4 4
SOBOTA 11:00 Borowiak Czersk - Czarni Pruszcz Gdański 2 0
SOBOTA 11:00 Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 3 1
SOBOTA 15:00 Kaszubia Kościerzyna - Gryf Wejherowo 2 1
SOBOTA 15:00 GKS Kowale - Chojniczanka II Chojnice 2 5
SOBOTA 18:00 Jantar Ustka - Pogoń Lębork 1 1
NIEDZIELA 11:00 Lechia II Gdańsk - Bytovia Bytów 3 2
NIEDZIELA 15:00 Orkan Rumia - Sparta Sycewice 0 1
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 11:00 Sztorm Kosakowo - AS Kolbudy 0 3
SOBOTA 13:00 Cartusia Kartuzy - GTS Goszyn 1 2
SOBOTA 13:30 KS Chwaszczyno - GTS Mokry Dwór 2 1
SOBOTA 14:30 Gedania II Gdańsk - Błyskawica Reda 4 2
SOBOTA 16:00 Orzeł Trąbki Wielkie - Zenit Łęczyce 0 2
SOBOTA 17:00 GKS Sierakowice - AS Pomorze Gdańsk 9 0
NIEDZIELA 11:00 Bałtyk II Gdynia - Orlęta Reda 0 3
NIEDZIELA 15:00 GLKS Różyny - Ogniwo Sopot 4 0
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
PIATEK 19:00 Pomezania Malbork - Gwiazda Karsin 6 0
SOBOTA 14:00 Spójnia Sadlinki - Victoria Kaliska 1 1 0
SOBOTA 15:00 Tęcza Brusy - Radunia II Stężyca 2 3
SOBOTA 15:00 Olimpia Sztum - Błękitni Stare Pole 3 4
SOBOTA 15:15 Wisła Korzeniewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 4
SOBOTA 17:00 Powiśle Dzierzgoń - Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 0
SOBOTA 18:00 Kolejarz Chojnice - Wietcisa Skarszewy 3 0
NIEDZIELA 14:00 Wisła Tczew - Meteor Pinczyn 1 0
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 15:00 Piast Człuchów - Lipniczanka Lipnica 2 3
SOBOTA 15:00 Dolina Gałąźnia Wielka - GTS Czarna Dąbrówka 6 2
SOBOTA 15:00 Skotawia Dębnica Kaszubska - Kaszubia Studzienice 2 0
SOBOTA 16:00 Brda Przechlewo - Gryf SMS Słupsk 3 6
NIEDZIELA 13:00 Jantaria Pobłocie - Wybrzeże Objazda 4 0
NIEDZIELA 15:00 Czarni Czarne - KS Włynkówko 1 1
NIEDZIELA 16:00 Gryf II Słupsk - Start Miastko 2 2
NIEDZIELA 17:30 MKS Debrzno - Zawisza Borzytuchom 4 0
NIEDZIELA 18:00 Myśliwiec Tuchomie - Sokół Wyczechy 2 1
KLASA A - GRUPA 1
SOBOTA 15:00 Sokół Bożepole Wielkie - MKS II Władysławowo 8 2
SOBOTA 15:00 Celtic Reda - Stolem II Gniewino 4 2
SOBOTA 16:00 Eko-Prod Szemud - Dragon Bojano 2 2
NIEDZIELA 11:00 Gryf II Wejherowo - Zatoka 95 Puck 6 0
NIEDZIELA 14:30 Wikęd II Luzino - OKS Janowo 1 5
NIEDZIELA 17:00 Pomorzanin Gdynia - Start Mrzezino 1 4
KLASA A - GRUPA 2
SOBOTA 11:00 KS Mściszewice - Jaguar II Gdańsk 2 7
SOBOTA 15:00 Sokół Ełganowo - Korona Cedry Małe 3 1
SOBOTA 15:00 Potok Pszczółki - Orzeł Gołubie 5 5
SOBOTA 16:00 Amator Kiełpino - Portowiec Gdańsk 3 4
SOBOTA 19:00 Orzeł Straszyn - GTS Rotmanka 0 4
NIEDZIELA 15:00 Sporting Leźno - Morena Gdańsk 17 2
NIEDZIELA 18:00 Wisła Długie Pole - Stoczniowiec Gdańsk 1 4
KLASA A - GRUPA 3
SOBOTA 15:00 Jantar Pawłowo - LKP Nowa Karczma 2 4
SOBOTA 16:00 Brda Rytel - Santana Wielki Klincz 6 0
SOBOTA 16:00 Centrum Pelplin - Sokół Zblewo 8 2
SOBOTA 17:00 GKS Bobowo - Czarni Piece 1 1
SOBOTA 17:00 Sławek Borzechowo - Wda Lipusz 0 0
SOBOTA 17:00 Unia Klawkowo - KS Skorzewo 0 4
NIEDZIELA 13:00 Grom Kleszczewo - Nowi Nowa Cerkiew 3 1
KLASA A - GRUPA 4
SOBOTA 11:00 Błękitni Stare Miasto - Delta Miłoradz 1 3
SOBOTA 16:00 Świt Radostowo - Pogoń Prabuty 0 6
SOBOTA 17:00 Mewa Gniew - Supra Kwidzyn 2 1
SOBOTA 18:00 Relax Ryjewo - Mady Ostaszewo 2 1
NIEDZIELA 13:35 Czarni Przemysław - LKP Waplewo Wielkie 1 0
NIEDZIELA 14:00 Błyskawica Postolin - AP Malbork 10 0
NIEDZIELA 17:00 Rodło Kwidzyn - WKS Lignowy Szlacheckie 5 0
KLASA A - GRUPA 5
SOBOTA 16:00 Słupia Kobylnica - Sokół Szczypkowice 8 0
SOBOTA 16:00 Echo Biesowice - ZS Damnica 0 2
SOBOTA 16:00 Garbarnia Kępice - Stal Jezierzyce 1 0
NIEDZIELA 15:00 Szansa Siemienice - Unison Machowino 0 4
NIEDZIELA 16:00 Barton Barcino - Granit Kończewo 2 3
NIEDZIELA 17:00 Polonez Bobrowniki - Diament Trzebielino 3 3
KLASA A - GRUPA 6
SOBOTA 16:00 Pomorze Potęgowo - Błękitni Motarzyno 5 0
SOBOTA 18:00 Magic Niezabuszewo - LKS Łebunia 0 4
NIEDZIELA 12:00 Victoria Dąbrówka - Urania Udorpie 1 3
NIEDZIELA 13:00 Orkan Gostkowo - Lider Rychnowy 1 2
NIEDZIELA 14:00 Leśnik Cewice - Grom Nakla 1 0
KLASA B - GRUPA 1
SOBOTA 15:00 Lider Dębogórze - Feniks Mechowo 3 8
SOBOTA 16:00 Arka Prusewo - Sztorm II Kosakowo 2 7
SOBOTA 17:00 Ajax Leśniewo - Huragan Smolno 5 5
SOBOTA 17:00 Norda Karwia - Zenit II Łęczyce 9 3
NIEDZIELA 12:00 Sokół Strzelno - Barca Bolszewo 1 11
KLASA B - GRUPA 2
SOBOTA 16:00 GKS Żukowo - GTS Juszkowo 12 1
NIEDZIELA 11:00 Czarni II Pruszcz Gdański - Wisła Steblewo 3 1
NIEDZIELA 14:00 Pomorzanin Banino - KP Gdynia 1 2
NIEDZIELA 19:00 AP KP Gdynia - Morena II Gdańsk 5 2
KLASA B - GRUPA 3
SOBOTA 16:00 Ceramik Łubiana - Remus Mirachowo 3 1
SOBOTA 16:00 FC Gowidlino - Kaszubia II Kościerzyna 3 3
SOBOTA 17:00 Amigo Przyjaźń - GKS II Przodkowo 6 2
SOBOTA 18:00 Wierzyca Stara Kiszewa - Gryf Goręczyno 1 5
NIEDZIELA 11:00 GKS II Żukowo - GKS II Sierakowice 3 3
NIEDZIELA 18:00 Słupia Sulęczyno - KS Sulmin 2 3
KLASA B - GRUPA 4
SOBOTA 17:00 Orkan Huta Brusy - Grom Leśno 1 0
SOBOTA 17:00 Korona Rywałd - Sokół Lubichowo 1 3
SOBOTA 17:00 LZS Bytonia - OTS Osiek 4 2
NIEDZIELA 11:00 Huragan Nowe Polaszki - Perła Czyczkowy 8 0
NIEDZIELA 14:00 Kolejarz II Chojnice - MKP Szlachta 3 0
KLASA B - GRUPA 5
NIEDZIELA 13:00 Ruch Gościszewo - Orzeł Ząbrowo 6 0
NIEDZIELA 13:00 Nogat Malbork - Błękitni Kmiecin 2 2 6
NIEDZIELA 13:00 Lisovia Lisewo - Skra Kończewice 4 1
NIEDZIELA 13:00 Bałtyk Sztutowo - Tęcza Szropy 9 0
NIEDZIELA 13:00 Pomezania II Malbork - Gryf Tczew 3 2
NIEDZIELA 13:00 Real Myszewo - Jurand Lasowice Wielkie 4 6
KLASA B - GRUPA 6
SOBOTA 11:00 Powiśle Stary Targ - Szpak Skórcz 7 0
SOBOTA 15:00 Orliki Stary Dzierzgoń - Amatorka Mikołajki Pomorskie 0 5
SOBOTA 15:00 Czarni Straszewo - Pogoń Smętowo 1 4
SOBOTA 17:00 KS Czernin - KP Wandowo 6 1
NIEDZIELA 16:00 GKS Gardeja - Powiśle Pawlice Rakowiec 2 2
KLASA B - GRUPA 7
SOBOTA 13:30 Victoria Słupsk - Rowokół Smołdzino 2 3
SOBOTA 18:00 Kaszubia II Studzienice - Baza 44 Siemirowice 4 0
NIEDZIELA 11:00 Start Łebień - Dąb Kusowo 2 3
NIEDZIELA 13:00 WKS Nożyno - Lew Lębork 0 5
NIEDZIELA 14:00 GKS Kołczygłowy - KS Zaleskie 1 5
NIEDZIELA 14:00 Granit Koczała - Sokół Kuleszewo 7 3
3. LIGA KOBIET
SOBOTA 11:00 LFA Szczecin - Lechia Gdańsk 2 3
NIEDZIELA 12:00 KTK-S Luzino - Victoria Niemcz 2 2
NIEDZIELA 13:00 Lew Lębork - Górnicza Konin 3 0
4. LIGA KOBIET
NIEDZIELA 11:00 Stal Jezierzyce - Pogoń II Tczew
NIEDZIELA 19:00 Chojniczanka Chojnice - Brda Rytel 5 1
CLJ - 17
SOBOTA 15:00 Lechia Gdańsk - Warta Poznań 1 3
CLJ - 15
SOBOTA 12:00 Lechia Gdańsk - Radunia Stężyca 3 1
SOBOTA 12:00 FASE Szczecin - AP Lotos Gdańsk 2 1
LIGA MAKROREGIONALNA
NIEDZIELA 13:00 Chojniczanka Chojnice - CWZS Bydgoszcz 2 4
NIEDZIELA 13:00 Kania Gostyń - Lechia Gdańsk 1 3
Total Page Visits: 181 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post RAMOWY KALENDARZ ROZGRYWEK SEZONU 2022/2023
Next post GARBARNIA KĘPICE W KLASIE OKRĘGOWEJ