1 October 2022
ROZKŁAD
eWINNER II LIGA
SOBOTA 15:00 Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice 1 2 walkower
NIEDZIELA 15:15 Radunia Stężyca - Stal Rzeszów 1 3 walkower
III LIGA
SOBOTA 15:00 KP Starogard Gdański - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 1 walkower
SOBOTA 17:00 Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 3 0 walkower
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
PIATEK 16:00 Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1 3
SOBOTA 11:00 KTK-S Luzino - MKS Władysławowo 3 0
SOBOTA 11:00 Pogoń Lębork - GKS Kowale 3 1 walkower
SOBOTA 13:00 Arka II Gdynia - Gryf Wejherowo 1 3 walkower
SOBOTA 15:00 Jantar Ustka - Jaguar Gdańsk 3 6 walkower
SOBOTA 15:00 Wierzyca Pelplin - Gedania Gdańsk 0 2 walkower
SOBOTA 15:00 Czarni Pruszcz Gdański - Grom Nowy Staw 0 3 walkower
SOBOTA 16:00 Borowiak Czersk - Anioły Garczegorze 2 1
NIEDZIELA 12:00 Orkan Rumia - Bytovia Bytów 1 2 walkower
NIEDZIELA 15:00 Sparta Sycewice - Gryf Słupsk 0 2 walkower
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 13:00 Cartusia Kartuzy - Ogniwo Sopot 4 1 walkower
SOBOTA 14:00 AS Kolbudy - GKS Sierakowice 1 0 walkower
SOBOTA 14:30 Orzeł Trąbki Wielkie - Gedania II Gdańsk 0 0 walkower
SOBOTA 14:30 KS Chwaszczyno - GLKS Różyny 2 1 walkower
SOBOTA 15:00 Osiczanka Osice - Orlęta Reda 3 1 walkower
SOBOTA 15:30 Sztorm Kosakowo - Bałtyk II Gdynia 2 3 walkower
SOBOTA 16:00 GTS Goszyn - Zenit Łęczyce 1 0 walkower
SOBOTA 19:00 AS Pomorze - Błyskawica Reda 7 4 walkower
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
SOBOTA 12:00 Wisła Tczew - Victoria Kaliska 1 2 walkower
SOBOTA 12:00 Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 3 0 walkower
SOBOTA 14:00 Wisła Korzeniewo - Spójnia Sadlinki 2 1 walkower
SOBOTA 14:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Olimpia Sztum 0 0 walkower
SOBOTA 15:00 Powiśle Dzierzgoń - Kolejarz Chojnice 7 0 walkower
SOBOTA 15:00 Meteor Pinczyn - Gwiazda Karsin 3 4 walkower
SOBOTA 15:00 Błękitni Stare Pole - Wietcisa Skarszewy 0 1 walkower
SOBOTA 16:00 Styna Godziszewo - Radunia II Stężyca 0 4 walkower
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 15:00 Start Miastko - Sokół Wyczechy 1 1 walkower
SOBOTA 15:00 Dolina Gałąźnia Wielka - Piast Człuchów 2 3 walkower
SOBOTA 15:00 Zawisza Borzytuchom - KS Włynkówko 2 3 walkower
NIEDZIELA 12:00 Myśliwiec Tuchomie - Skotawia Dębnica Kaszubska 3 2 walkower
NIEDZIELA 12:00 GTS Czarna Dąbrówka - Jantaria Pobłocie 5 1 walkower
NIEDZIELA 14:00 Wybrzeże Objazda - Gryf SMS Słupsk 0 5 walkower
NIEDZIELA 14:00 Czarni Czarne - Brda Przechlewo 0 0 walkower
NIEDZIELA 15:30 MKS Debrzno - Kaszubia Studzienice 2 2 walkower
NIEDZIELA 18:00 Gryf II Słupsk - Lipniczanka Lipnice 0 1 walkower
KLASA A - GRUPA 1
SOBOTA 15:00 Celtic Reda - OKS Janowo 0 2 walkower
SOBOTA 15:00 Zatoka 95 Puck - Solar Władysławowo 3 3 walkower
SOBOTA 15:00 Start Mrzezino - Sokół Bożepole Wielkie 0 2 walkower
SOBOTA 16:00 Stolem II Gniewino - Eko-Prod Szemud 4 0 walkower
NIEDZIELA 11:00 Dragon Bojano - MKS II Władysławowo 2 10 walkower
NIEDZIELA 14:30 Gryf II Wejherowo - Pomorzanin Gdynia 2 1 walkower
KLASA A - GRUPA 2
SOBOTA 12:00 Potok Pszczółki - Jaguar II Gdańsk 0 1 walkower
SOBOTA 13:00 Portowiec Gdańsk - Orzeł Straszyn 2 1 walkower
SOBOTA 15:30 Amator Kiełpino - Sporting Leźno 4 2 walkower
SOBOTA 16:00 GTS Rotmanka - KS Mściszewice 1 1 walkower
SOBOTA 16:00 Stoczniowiec Gdańsk - Korona Cedry Małe 3 0 walkower
NIEDZIELA 12:00 Orzeł Gołubie - Wisła Długie Pole 5 1 walkower
NIEDZIELA 19:00 Morena Gdańsk - Sokół Ełganowo 0 3 walkower
KLASA A - GRUPA 3
SOBOTA 11:00 Sokół Zblewo - Santana Wielki Klincz 3 2 walkower
SOBOTA 14:30 Nowi Nowa Cerkiew - Unia Klawkowo 2 2 walkower
SOBOTA 15:00 Czarni Piece - KS Skorzewo 2 3 walkower
SOBOTA 16:00 Sławek Borzechowo - Jantar Pobłocie 1 4 walkower
SOBOTA 16:00 Wda Czarna Woda - Centrum Pelplin 0 5 walkower
NIEDZIELA 13:00 Grom Kleszczewo - GKS Bobowo 0 1 walkower
NIEDZIELA 14:00 LKP Nowa Karczma - Wda Lipusz 5 0 walkower
KLASA A - GRUPA 4
SOBOTA 13:00 AP Malbork - Błękitni Stare MIasto 1 8 walkower
SOBOTA 15:00 Pogoń Prabuty - Mewa Gniew 1 1 walkower
SOBOTA 15:30 LKS Waplewo Wielkie - Błyskawica Postolin 7 0 walkower
SOBOTA 16:00 WKS Lignowy Szlacheckie - Delta Miłoradz 1 2 walkower
SOBOTA 16:00 Świt Radostowo - Rodło Kwidzyn 4 2 walkower
NIEDZIELA 15:30 Czarni Przemysław - Mady Ostaszewo 0 1 walkower
KLASA B - GRUPA 1
SOBOTA 15:30 Arka Prusewo - Norda Karwia walkower
SOBOTA 16:45 Barca Bolszewo - Kaszuby Połchowo 13 1 walkower
NIEDZIELA 12:00 Sokół Strzelno - Lider Dębogórze 0 4 walkower
NIEDZIELA 13:00 AP Cassubian Bolszewo - Puma Darzlubie 8 1 walkower
NIEDZIELA 13:00 Zenit II Łęczyce - Sztorm II Kosakowo 5 1 walkower
KLASA B - GRUPA 2
SOBOTA 11:00 KP Gdynia - Czarni II Pruszcz Gdański 1 1
NIEDZIELA 11:00 KS Grabiny Zameczek - Morena II Gdańsk 9 1
NIEDZIELA 11:00 KS Klukowo - GTS Pruszcz Gdański 2 9
NIEDZIELA 12:00 GTS Juszkowo - Wisła Steblewo 2 0
NIEDZIELA 14:00 Pomorzanin Banino - GKS Żukowo 1 3
KLASA B - GRUPA 3
SOBOTA 15:00 KS Sulmin - GKS II Żukowo 2 0
SOBOTA 16:00 GKS II Sierakowice - GKS II Przodkowo 2 7
SOBOTA 16:00 Słupia Sulęczyno - Kaszubia II Kościerzyna 1 2
NIEDZIELA 11:00 Remus Mirachowo - FC Gowidlino 0 5
NIEDZIELA 11:00 GKS Linia - Amigo Przyjaźń 1 3
NIEDZIELA 12:00 Gryf Goręczyno - Ceramik Łubiana 7 1
KLASA B - GRUPA 4
SOBOTA 15:00 Sokół Lubichowo - Kolejarz II Chojnice 13 0
SOBOTA 16:00 Orkan Huta Brusy - MKP Szlachta 1 1
NIEDZIELA 11:00 Grom Leśno - LZS Bytonia 6 1
NIEDZIELA 13:00 OTS Osiek - Zieloni Łąg 7 4
NIEDZIELA 14:00 Perła Czyczkowy - Korona Rywałd 2 0
NIEDZIELA 14:00 Brda Wielkie Chełmy - Sokół Lubnia 3 1
KLASA B - GRUPA 5
SOBOTA 12:00 Gryf Tczew - Tęcza Szropy 6 0
SOBOTA 15:00 Skra Kończewice - Real Myszewo 1 2
SOBOTA 15:00 Bałtyk Sztutowo - Ruch Gościszewo 3 0
SOBOTA 15:30 Błękitni Kmiecin - Pomezania II Malbork 5 0
SOBOTA 16:00 Jurand Lasowice Wielkie - Nogat Malbork 5 0
NIEDZIELA 11:00 Orzeł Ząbrowo - Lisovia Lisewo 1 9
KLASA B - GRUPA 6
SOBOTA 15:30 Pogoń Smętowo - Rodło Trzciano 2 6
SOBOTA 16:00 Amatorka Mikołajki Pomorskie - Powiśle Stary Targ 4 1
SOBOTA 16:00 Pomorzanka Skórcz - Czarni Straszewo 0 2
NIEDZIELA 11:00 Orliki Stary Dzierzgoń - KP Wandowo 3 0
NIEDZIELA 15:00 Powiśle Pawlice Rakowiec - KS Czernin 2 4
EKSTRALIGA KOBIET
NIEDZIELA 14:00 AP Lotos Gdańsk - Sportis KKP Bydgoszcz 2 0 walkower
2. LIGA KOBIET
NIEDZIELA 16:00 ROW Rybnik - Pogoń Tczew 1 0 walkower
2. LIGA KOBIET
NIEDZIELA 14:00 GSS Grodzisk Wielkopolski - Marcus Gdynia 0 2 walkower
3. LIGA KOBIET
SOBOTA 15:00 Lechia Gdańsk - Olimpia II Szczecin rywalki wycofały się z rogrywek
NIEDZIELA 12:00 KTK-S Luzino - KA4 resPECT Krobia 1 0 walkower
NIEDZIELA 13:00 Lew Lębork - Juna Trans Stare Oborzyska 0 3 walkower
CLJ - 18
SOBOTA 11:00 Ąrka Gdynia - Śląsk Wrocław 2 1 walkower
CLJ - 15
NIEDZIELA 12:00 AP Reissa Poznań - Radunia Stężyca 2 1 walkower
NIEDZIELA 12:00 Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 0 0 walkower
NIEDZIELA 17:00 Juventus Academy Bydgoszcz - AP Lotos Gdańsk 2 1 walkower
LIGA MAKROREGIONALNA
SOBOTA 17:00 Chojniczanka Chojnice - Kania Gostyń 1 1 walkower
NIEDZIELA 12:00 Błękitni Stargard - Lechia Gdańsk 0 6 walkower
Total Page Visits: 409 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GRALI JUNIORZY Previous post GRALI JUNIORZY
ROZKŁAD Next post PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA POMORZU