26 September 2022
Read Time:6 Minute, 49 Second

21 maja – 23 maja

niedziela, 12:40 Arka Gdynia 0-0 Widzew Łódź

niedziela, 17:00 Hutnik Kraków 0-0 Chojniczanka Chojnice

niedziela, 18:00 GKS Katowice 4-1 Bytovia Bytów

sobota, 12:00 GKS Przodkowo 0-2 Polonia Środa Wielkopolska

sobota, 13:00 Bałtyk Gdynia 0-2 Świt Szczecin

sobota, 16:00 KP Starogard Gdański 1-1 Elana Toruń

sobota, 17:00 Gwardia Koszalin 3-1 Gryf Wejherowo

niedziela, 11:00 Pogoń II Szczecin 1-4 Radunia Stężyca

sobota, 15:00 Stolem Gniewino 1-1 Kaszubia Kościerzyna

sobota, 16:00 GKS Kowale 1-3 Gedania Gdańsk

sobota, 16:00 Wda Lipusz 3-1 Gwiazda Karsin

sobota, 16:00 Powiśle Dzierzgoń 1-3 Grom Nowy Staw

sobota, 17:00 Wierzyca Pelplin 0-1 Jaguar Gdańsk

sobota, 17:00 Gryf Słupsk 4-3 Anioły Garczegorze

sobota, 18:00 Jantar Ustka 2-0 MKS Władysławowo

niedziela, 11:00 Lechia II Gdańsk 0-2 Cartusia Kartuzy

niedziela, 16:00 Chojniczanka II Chojnice 1-0 Pogoń Lębork

niedziela, 17:00 Arka II Gdynia 4-0 KTS-K Luzino

GDAŃSK

sobota, 11:00 GTS Goszyn 2-1 Potok Pszczółki

sobota, 16:00 Zenit Łęczyce 6-2 Potok Kamionka Sopot

sobota, 16:00 Sporting Leźno 3-0 Sztorm Kosakowo

sobota, 17:00 Błyskawica Reda 1-2 Ogniwo Sopot

sobota, 17:00 SAP Sopot 1-3 GKS Kolbudy

sobota, 17:00 GLKS Różyny 1-3 Czarni Pruszcz Gdański

sobota, 19:30 Bałtyk II Gdynia 7-0 GTS Mokry Dwór

niedziela, 12:00 Orlęta Reda – Orzeł Trąbki Wielkie

MALBORK

sobota, 11:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-0 Borowiak Czersk

sobota, 14:00 Olimpia Sztum 2-1 Orzeł Subkowy

sobota, 15:00 Meteor Pinczyn 1-1 Spójnia Sadlinki

sobota, 17:00 Radunia II Stężyca 2-2 Wietcisa Skarszewy

sobota, 17:00 Tęcza Brusy 2-0 Pogoń Prabuty

sobota, 17:00 Pomezania Malbork 1-3 Beniaminek 03 Starogard Gdański

niedziela, 11:00 Czarni Przemysław 0-6 Wisła Tczew

niedziela, 15:00 Mady Ostaszewo 6-1 Victoria Kaliska

SŁUPSK

piątek, 19:00 Sparta Sycewice 3-0 Lipniczanka Lipnica

piątek, 19:00 Bytovia II Bytów 1-1 Kaszubia Studzienice

sobota, 12:00 Leśnik Cewice 2-5 Piast Człuchów

sobota, 13:00 Sokół Wyczechy 4-1 Jantaria Pobłocie

sobota, 15:00 Czarni Czarne 1-3 GTS Czarna Dąbrówka

sobota, 15:00 Start Miastko 0-2 Gryf/SMS Słupsk

sobota, 17:00 Chrobry Charbrowo 1-5 Echo Biesowice

niedziela, 12:00 Barton Barcino 3-2 Wybrzeże Objazda

niedziela, 15:00 Zawisza Borzytuchom 2-3 KS Włynkówko

niedziela, 17:00 Myśliwiec Tuchomie 2-2 MKS Debrzno

GDAŃSK I

sobota, 11:00 LZS Bojano 2-1 Celtic Reda
sobota, 15:00 Sokół Bożepole Wielkie 4-1 Zatoka 95 Puck
sobota, 16:00 OKS Janowo (Rumia) 7-6 Pomorzanin Gdynia
sobota, 16:00 Start Mrzezino 0-1 KS Chwaszczyno
sobota, 17:00 Solar Władysławowo 4-1 Eko-Prod Szemud
sobota, 17:30 KTS-K II Luzino 6-1 AS Pomorze Gdańsk
niedziela, 14:00 Klif Chłapowo 0-6 MKS II Władysławowo

GDAŃSK II

sobota, 12:00 KS Mściszewice 7-2 GKS II Kowale
sobota, 12:00 Portowiec Gdańsk 1-3 GTS Rotmanka
sobota, 13:00 Stoczniowiec Gdańsk 0-0 Gryf Goręczyno
sobota, 16:00 Wisła Długie Pole 1-8 Amator Kiełpino
sobota, 16:00 KS Sulmin 2-4 Jaguar II Gdańsk
niedziela, 11:00 Gedania II Gdańsk 6-0 Sokół Ełganowo
niedziela, 12:00 Orzeł Straszyn 2-4 Osiczanka Osice

GDAŃSK III

sobota, 16:00 Jantar Pawłowo 0-1 GKS Bobowo
sobota, 16:00 Kolejarz Chojnice 10-0 Wierzyca Stara Kiszewa
sobota, 17:00 Santana Wielki Klincz 2-3 Sławek Borzechowo
sobota, 17:00 KS Skorzewo 2-1 Czarni Piece
sobota, 18:00 Styna Godziszewo 5-0 Wda Czarna Woda
niedziela, 15:00 Nowi Nowa Cerkiew 3-3 Grom Kleszczewo
niedziela, 17:00 LKP Nowa Karczma 5-0 Szpak Skórcz

GDAŃSK IV

sobota, 11:00 Rodło Kwidzyn 4-3 Błękitni Stare Pole
sobota, 14:00 Świt Radostowo 2-0 Powiśle Czernin
sobota, 15:00 Wisła Korzeniewo 7-2 Mewa Gniew
sobota, 15:00 Pogoń Gardeja 0-0 Nogat Malbork
sobota, 15:00 Delta Miłoradz 3-2 Błyskawica Postolin
sobota, 16:00 LKS Waplewo Wielkie 6-2 Pogoń Smętowo
niedziela, 14:00 Skra Kończewice 1-5 WKS Lignowy Szlacheckie
niedziela, 15:00 Rodło Trzciano 6-2 Ruch Gościszewo

GDAŃSK V

sobota, 16:00 ZS Damnica 7-1 Gryf II Słupsk
sobota, 16:00 Słupia Kobylnica 3-3 Stal Jezierzyce
sobota, 16:30 Błękitni Główczyce 1-1 Szansa Siemianice
sobota, 17:00 Unison Machowino 3-0 Polonez Bobrowniki
sobota, 17:00 Sokół Szczypkowice1-5 Skotawia Dębnica Kaszubska

GDAŃSK VI

sobota, 17:00 Grom Nakla 1-2 Zenit Redkowice
niedziela, 13:00 Orkan Gostkowo 3-2 Lider Rychnowy
niedziela, 13:00 Dolina Gałąźnia Wielka 6-1 LKS Łebunia
niedziela, 14:00 Skotawa Budowo 3-2 Victoria Dąbrówka
niedziela, 14:00 Magic Niezabyszewo 2-2 GKS Kołczygłowy
niedziela, 17:00 Arkonia Pomysk Wielki 0-4 Brda Przechlewo

GDAŃSK I

sobota, 14:30 Sztorm II Kosakowo 3-2 Puma Darzlubie
sobota, 16:30 Kaszuby Połchowo 0-2 Arka Prusewo
sobota, 17:00 Huragan Smolno 2-4 Ajax Leśniewo
sobota, 19:00 KP Gdynia 4-1 Lider Dębogórze
niedziela, 12:00 Gryf II Wejherowo 1-1 Nörda Karwia
niedziela, 15:00 AP KP Gdynia 4-0 Sokół Strzelno

GDAŃSK II

piątek, 19:00 GTS Pruszcz Gdański 3-1 KS Grabiny Zameczek
sobota, 16:00 GKS Żukowo 2-3 Korona Cedry Małe
sobota, 16:00 GTS Rokitnica 3-1 GKS Trąbki Wielkie
sobota, 17:00 Wisła Steblewo 0-9 GTS Juszkowo
sobota, 20:00 Pomerania Gdańsk 5-4 Czarni II Pruszcz Gdański

GDAŃSK III

niedziela, 11:00 Cartusia II Kartuzy 4-1 Ceramik Łubiana
niedziela, 12:00 Remus Mirachowo 3-3 GKS Linia
niedziela, 12:00 Orzeł Gołubie 5-0 Huragan Nowe Polaszki
niedziela, 13:00 Amigo Przyjaźń 1-0 GKS II Sierakowice
niedziela, 14:00 Amator II Kiełpino 1-1 Słupia Sulęczyno
niedziela, 14:00 Pomorzanin Banino 3-2 GKS II Żukowo

GDAŃSK IV

sobota, 12:30 Wda II Lipusz 2-0 MKP Szlachta
sobota, 15:00 Olimpia Czersk 6-3 Zieloni Łąg
sobota, 15:00 Meteor Silno 1-6 Unia Klawkowo
sobota, 16:30 Orkan Huta Brusy 3-2 Temis-Brda Wielkie Chełmy
niedziela, 14:00 Grom Leśno 3-0 LZS Bytonia
niedziela, 14:00 Perła Czyczkowy 3-0 Sokół Lubnia

GDAŃSK V

sobota, 16:00 Real Myszewo 0-4 Jurand Lasowice Wielkie
sobota, 17:00 Bałtyk Sztutowo 2-4 Tęcza Szropy
sobota, 17:00 Orzeł Ząbrowo 4-5 Lisovia Lisewo
sobota, 17:30 Orliki Stary Dzierzgoń 6-2 AP Malbork
niedziela, 15:00 Błękitni Kmiecin 9-3 Czarni Straszewo

GDAŃSK VI

sobota, 16:00 Supra Kwidzyn 8-1 KP Wandowo
sobota, 17:00 Sobieski Gniew 7-2 Korona Rywałd
niedziela, 12:30 Centrum Pelplin 4-1 Powiśle Pawlice Rakowiec
niedziela, 13:00 OTS Osiek 4-1 Orzeł Borkowo

GDAŃSK VII

sobota, 14:30 Victoria Słupsk 2-2 Sokół Kuleszewo
niedziela, 11:00 Start Łebień 0-6 Granit Kończewo
niedziela, 15:30 Diament Trzebielino 5-1 Dąb Kusowo

GDAŃSK VIII

sobota, 16:00 Urania Udorpie 5-0 Piast II Człuchów
sobota, 17:00 WKS Nożyno 0-12 Błękitni Motarzyno
niedziela, 11:00 Baza 44 Siemirowice 0-5 Granit Koczała

sobota, 12:00 Śląsk Wrocław – AP Lotos Gdańsk

sobota, 13:00 Tarnovia Tarnów 5-1 Pogoń Tczew

sobota, 11:00 LFA Szczecin 7-1 Lew Lębork

sobota, 15:00 Lechia Gdańsk 5-1 Energetyk Gryfino

niedziela, 13:30 KTS-K Luzino 2-2 Victoria Sianów

niedziela, 18:00 Victoria Niemcz 1-5 Marcus Gdynia

niedziela, 11:00 Olimpico Malbork 1-1 Olimpia Czersk

niedziela, 11:00 Stal Jezierzyce 8-0 GKS Żukowo

niedziela, 13:00 Jastrząb Malbork 4-1 Potok Pszczółki

sobota, 12:00 Pogoń Szczecin 3-1 Lechia Gdańsk

niedziela, 12:00 Zagłębie Lubin 3-2 Arka Gdynia

sobota, 12:00 Lechia Gdańsk 2-2 Lech Poznań

sobota, 15:00 AP Pogoń Szczecin 6-2 Olimpijczyk Kwakowo

niedziela, 12:00 Lechia Gdańsk 0-4 FASE Szczecin

niedziela, 16:00 Warta Poznań 1-5 AP Lotos Gdańsk

sobota, 12:00 Warta Poznań 2-0 Jantar Ustka

niedziela, 15:00 AP Bałtyk Gdynia 0-0 Vineta Wolin

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 193 - Today Page Visits: 3

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Awanse i spadki ligowe na Pomorzu – od Ekstraligi do B Klasy
Next post Oglądaj mecz w internecie