2 October 2022
ROZKŁAD

2-3 kwietnia

PKP BP EKSTRAKLASA
SOBOTA 20:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2 1
FORTUNA 1. LIGA
NIEDZIELA 18:00 Arka Gdynia - Skra Częstochowa 3 2
eWINNER II LIGA
SOBOTA 16:00 Olimpia Elbląg - Radunia Stężyca 0 0
SOBOTA 19:30 Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków 3 2
III LIGA
SOBOTA 12:00 Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 4 0
SOBOTA 14:00 Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 1 0
SOBOTA 14:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Stolem Gniewino 0 0
SOBOTA 17:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Przodkowo 2 1
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
SOBOTA 13:00 Chojniczanka II Chojnice - Jantar UStka 1 1
SOBOTA 13:00 MKS Władysławowo - Borowiak Czersk 4 2
SOBOTA 13:00 Jaguar Gdańsk - Sparta Sycewice 3 3
SOBOTA 13:00 Gryf Wejherowo - Wierzyca Pelplin 3 1
SOBOTA 13:00 Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 2 3
SOBOTA 13:00 Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork 2 2
SOBOTA 13:00 Lechia II Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 2 1
SOBOTA 13:00 GKS Kowale - Orkan Rumia 1 3
SOBOTA 13:00 Gedania Gdańsk - Wikęd Luzino 6 0
SOBOTA 18:00 Bytovia Bytów - Kaszubia Kościerzyna 2 0
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 11:00 Błyskawica Reda - GTS Goszyn 5 0
SOBOTA 13:00 Ogniwo Sopot - AS Pomorze Gdańsk 1 2
SOBOTA 14:00 GTS Mokry Dwór - AS Kolbudy 2 4
SOBOTA 17:00 GKS Sierakowice - Orzeł Trąbki Wielkie 0 1
NIEDZIELA 11:00 Bałtyk II Gdynia - Osiczanka Osice 2 1
NIEDZIELA 11:00 Gedania II Gdańsk - KS Chwaszczyno 3 0
NIEDZIELA 12:00 Orlęta Reda - Cartusia Kartuzy 3 3
NIEDZIELA 16:00 GLKS Różyny - Sztorm Kosakowo 2 1
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
SOBOTA 12:00 Spójnia Sadlinki - Wisła Tczew 2 4
SOBOTA 13:00 Radunia II Stężyca - Błękitni Stare Pole 8 0
SOBOTA 14:00 Gwiazda Karsin - Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 4
SOBOTA 15:00 Tęcza Brusy - Wisła Korzeniewo 4 1
SOBOTA 15:00 Beniaminek 03 Starogard Gdański - Meteor Pinczyn 4 1
SOBOTA 16:00 Victoria Kaliska - Styna Godziszewo 1 2
SOBOTA 17:00 Pomezania Malbork - Kolejarz Chojnice 2 2
SOBOTA 18:00 Olimpia Sztum - Powiśle Dzierzgoń 1 0
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 15:00 KS Włynkówko - Start Miastko 2 2
SOBOTA 15:00 Sokół Wyczechy - GTS Czarna Dąbrówka 2 1
SOBOTA 15:00 Skotawia Dębnica Kaszubska - Dolina Gałąźnia Wielka 3 1
SOBOTA 15:00 Brda Przechlewo - Myśliwiec Tuchomie 1 3
NIEDZIELA 13:00 Jantaria Pobłocie - Czarni Czarne 0 3
NIEDZIELA 13:30 Kaszubia Studzienice - Wybrzeże Objazda 5 0
NIEDZIELA 14:00 Lipniczanka Lipnica - MKS Debrzno 1 4
NIEDZIELA 15:00 Piast Człuchów - Gryf II Słupsk 3 2
CZWARTEK 15:00 Gryf SMS Słupsk - Zawisza Borzytuchom 2 1 31 marca
KLASA A - GRUPA 1
SOBOTA 13:00 Solar Władysławowo - Gryf II Wejherowo 1 1
SOBOTA 15:00 OKS Janowo - Dragon Bojano 5 1
SOBOTA 16:00 Eko-Prod Szemud - Zatoka 95 Puck 0 2
SOBOTA 16:30 Sokół Bożepole Wielkie - Stolem II Gniewino 4 0
NIEDZIELA 11:00 Wikęd II Luzino - Start Mrzezino 0 0
NIEDZIELA 17:00 Pomorzanin Gdynia - Celtic Reda 2 2
KLASA A - GRUPA 2
SOBOTA 11:00 Orzeł Straszyn - Amator Kiełpino 2 6
SOBOTA 14:00 Wisła Długie Pole - Portowiec Gdańsk 1 5
SOBOTA 15:00 Sporting Leźno - Potok Pszczółki 3 2
SOBOTA 15:00 KS Mściszewice - Morena Gdańsk 12 0
SOBOTA 15:00 Sokół Ełganowo - Orzeł Gołubie 3 2
SOBOTA 15:30 Jaguar II Gdańsk - Stoczniowiec Gdańsk 0 5
SOBOTA 17:00 Korona Cedry Małe - GTS Rotmana 3 2
KLASA A - GRUPA 3
SOBOTA 15:00 Czarni Piece - Sławek Borzechowo 0 1
SOBOTA 16:00 Centrum Pelplin - Jantar Pawłowo 5 1
SOBOTA 16:00 KS Skorzewo - Sokół Zblewo 2 3
SOBOTA 16:00 Brda Rytel - Nowi Nowa Cerkiew 6 2
SOBOTA 17:00 Santana Wielki Klincz - LKP Nowa Karczma 1 3
SOBOTA 17:00 GKS Bobowo - Wda Czarna Woda 1 0
NIEDZIELA 13:00 Unia Klawkowo - Grom Kleszczewo 1 2
KLASA A - GRUPA 4
SOBOTA 12:00 Delta Miłoradz - LKS Waplewo Wielkie 1 0
SOBOTA 15:00 Relax Ryjewo - WKS Lignowy Szlacheckie 1 1
SOBOTA 16:00 Rodło Kwidzyn - Czarni Przemysław 0 0
SOBOTA 16:00 Mady Ostaszewo - AP Malbork 4 0
SOBOTA 17:00 Mewa Gniew - Świt Radostowo 3 6
NIEDZIELA 14:00 Błyskawica Postolin - Pogoń Prabuty 0 4
NIEDZIELA 17:00 Błękitni Stare Miasto - Supra Kwidzyn 0 4
KLASA A - GRUPA 5
SOBOTA 14:00 Słupia Kobylnica - Diament Trzebielino 2 2
SOBOTA 16:00 Barton Barcino - Stal Jezierzyce 2 1
SOBOTA 16:00 Sokół Szczypkowice - Unison Machowino 1 1
SOBOTA 17:00 Polonez Bobrowniki - ZS Damnica 1 0
NIEDZIELA 14:00 Echo Biesowice - Garbarnia Kępice 0 0
NIEDZIELA 15:00 Szansa Siemianice - Granit Kończewo 2 3
KLASA A - GRUPA 6
SOBOTA 14:00 Lider Rychnowy - Urania Udopie 0 1
SOBOTA 16:30 Pomorze Potęgowo - Zenit Redkowice 1 1
NIEDZIELA 12:00 Victoria Dąbrówka - Grom Nakla 0 6
NIEDZIELA 13:00 Orkan Gostkowo - Błękitni Motarzyno 1 1
NIEDZIELA 13:30 Chrobry Charbrowo - Magic Niezabyszewo 0 2
NIEDZIELA 14:00 Leśnik Cewice - LKS łebunia 2 0
KLASA B - GRUPA 1
SOBOTA 16:30 Ajax Leśniewo - Norda Karwia 2 0
NIEDZIELA 11:00 Feniks Mechowo - Arka Prusewo 2 1
NIEDZIELA 11:00 Puma Darzlubie - Barca Bolszewo 0 7
NIEDZIELA 11:00 Kaszuby Połchowo - Sokół Strzelno 4 0
NIEDZIELA 13:00 AP Cassubian Bolszewo - Sztorm II Kosakowo 2 5
KLASA B - GRUPA 2
SOBOTA 16:00 GKS Żukowo - KS Klukowo 3 1
SOBOTA 17:00 Wisła Steblewo - KS Grabiny Zameczek 0 5
NIEDZIELA 11:00 Czarni II Pruszcz Gdański - Pomorzanin Banino 1 3
NIEDZIELA 12:00 GTS Juszkowo - GTS Rokitnica 1 1
NIEDZIELA 19:00 Morena II Gdańsk - Pomerania Gdańsk 1 10
LIVETRANSMISJA
NIEDZIELA 19:00 AP KP Gdynia - KP Gdynia 1 3
KLASA B - GRUPA 3
SOBOTA 15:00 Ceramik Łubiana - Wierzyca Stara Kiszewa 1 4
SOBOTA 17:00 Amigo Przyjaźń - KS Sulmin 1 1
NIEDZIELA 11:00 GKS II Żukowo - Gryf Goręczyno 1 3
NIEDZIELA 11:30 FC Gowidlino - Dąbrówka Linia 4 0
NIEDZIELA 14:00 Kaszubia II Kościerzyna - GKS II Sierakowice 0 2
NIEDZIELA 14:00 GKS II Przodkowo - Remus Mirachowo 4 2
KLASA B - GRUPA 4
SOBOTA 15:00 Kolejarz II Chojnice - Brda Wielkie Chełmy 0 4
SOBOTA 15:30 MKP Szlachta - OTS Osiek 4 0
SOBOTA 16:00 LZS Bytonia - Perła Czyczkowy 4 4
SOBOTA 17:00 Korona Rywałd - Huragan Nowe Polaszki 0 2
NIEDZIELA 12:00 Sokół Lubnia - Grom Leśno 2 3
NIEDZIELA 12:00 Zieloni Łąg - Sokół Lubichowo 0 9
KLASA B - GRUPA 5
SOBOTA 12:00 Gryf Tczew - Bałtyk Sztutowo 10 0
SOBOTA 15:00 Real Myszewo - Orzeł Ząbrowo 1 1
SOBOTA 15:30 Tęcza Szropy - Błękitni Kmiecin 3 3
SOBOTA 17:00 Nogat Malbork - Skra Kończewice 1 2
SOBOTA 17:00 Lisovia Lisewo - Ruch Gościszewo 1 0
NIEDZIELA 11:00 Pomezania II Malbork - Jurand Lasowice Wielkie 5 1
KLASA B - GRUPA 6
SOBOTA 15:00 KP Wandowo - Szpak Skórcz 1 0
SOBOTA 16:00 Rodło Trzciano - Amatorka Mikołajski Pomorskie 5 3
SOBOTA 16:00 Czarni Straszewo - Orliki Stary Dzierzgoń 3 1
NIEDZIELA 15:00 KS Czernin - Pogoń Smętowo 0 0
NIEDZIELA 15:30 GKS Gardeja - Pomorzanka Skórcz 4 0
KLASA B - GRUPA 7
SOBOTA 16:00 Dąb Kusowo - Rowokół Smołdzino 5 1
NIEDZIELA 11:00 Victoria Słupsk - KS Zaleskie 2 1
NIEDZIELA 11:00 Start Łebień - Lew Lębork 1 4
NIEDZIELA 13:00 WKS Nożyno - Baza 44 Siemirowice 3 4
NIEDZIELA 14:00 GKS Kołczygłowy - Sokół Kuleszewo 1 3
NIEDZIELA 16:30 Kaszubia II Studzienice - Granit Koczała 1 2
2. LIGA KOBIET
SOBOTA 12:00 Praga Warszawa - Marcus Gdynia 0 2
3. LIGA KOBIET
SOBOTA 11:00 LFA Szczecin - Wikęd Luzino 4 1
SOBOTA 15:00 Lechia Gdańsk - Lew Lębork 7 1
CLJ - 18
SOBOTA 12:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1 4
CLJ - 17
NIEDZIELA 12:00 AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 3 4
CLJ - 15
SOBOTA 12:30 AP Lotos Gdańsk - Lech Poznań 1 5
SOBOTA 14:00 Warta Poznań - Lechia Gdańsk 3 1
SOBOTA 16:00 Radunia Stężyca - Juventus Academy Bydgoszcz 5 1
LIGA MAKROREGIONALNA
SOBOTA 16:00 Arkonia Szczecin - Chojniczanka Chojnice 1 1
NIEDZIELA 12:00 Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 4 0
Total Page Visits: 112 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ROZKŁAD Previous post PIŁKARSKI ROZŁKAD JAZDY NA POMORZU
Next post IV LIGA – OSTATNIA KOLEJKA PRZED PODZIAŁEM