1 October 2022
Read Time:6 Minute, 35 Second

5 czerwca – 6 czerwca

sobota, 12:40 Arka Gdynia 0-2 Radomiak Radom

sobota, 13:00 Lech II Poznań 1-2 Chojniczanka Chojnice

sobota, 16:30 Górnik Polkowice 5-0 Bytovia Bytów

niedziela, 12:00 GKS Przodkowo 1-1 Pogoń II Szczecin

niedziela, 14:00 Elana Toruń 0-1 Radunia Stężyca

niedziela, 16:00 KP Starogard Gdański 3-1 Bałtyk Gdynia

niedziela, 17:00 Górnik Konin 1-1 Gryf Wejherowo

niedziela, 11:00 MKS Władysławowo 2-2 Powiśle Dzierzgoń

niedziela, 11:00 Gedania Gdańsk 0-5 Stolem Gniewino

niedziela, 11:00 Grom Nowy Staw 0-0 Jantar Ustka

niedziela, 12:00 GKS Kowale 2-2 Gryf Słupsk

niedziela, 16:00 Gwiazda Karsin 3-2 Cartusia Kartuzy

niedziela, 16:30 Anioły Garczegorze 1-6 Kaszubia Kościerzyna

niedziela, 17:00 Arka II Gdynia 0-1 Wda Lipusz

niedziela, 17:00 Pogoń Lębork 1-5 Wierzyca Pelplin

niedziela, 18:00 Jaguar Gdańsk 2-1 Chojniczanka II Chojnice

niedziela, 19:00 KTS-K Luzino 4-1 Lechia II Gdańsk

GDAŃSK

sobota, 15:00 Orzeł Trąbki Wielkie – Potok Pszczółki 16:0
niedziela, 11:00 Ogniwo Sopot – Czarni Pruszcz Gdański 3:0
niedziela, 12:00 Orkan Rumia – Zenit Łęczyce 1:2
niedziela, 16:00 Sporting Leźno – GTS Mokry Dwór 1:4
niedziela, 17:00 GKS Kolbudy – Błyskawica Reda 5:0
niedziela, 17:00 AP Sopot – Potok Kamionka Sopot 2:1
niedziela, 18:00 GTS Goszyn – Sztorm Kosakowo 1:1
niedziela, 20:45 Bałtyk II Gdynia – GKS Sierakowice
5:0

MALBORK

sobota, 11:00 Spójnia Sadlinki – Pogoń Prabuty 1:0
sobota, 15:00 Orzeł Subkowy – Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:3
sobota, 15:00 Olimpia Sztum – Borowiak Czersk 3:2
sobota, 15:00 Meteor Pinczyn – GDKiS Ostaszewo 1:2
sobota, 15:00 Victoria Kaliska – Czarni Przemysław 3:2
sobota, 16:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański – Radunia II Stężyca 4:0
sobota, 17:00 Tęcza Brusy – Relax Ryjewo 4:2
sobota, 17:00 Pomezania Malbork – Wietcisa Skarszewy
1:2

SŁUPSK

sobota, 16:00 Barton Barcino – Piast Człuchów 1:5
sobota, 16:00 Czarni Czarne – Chrobry Charbrowo 3:0 WALKOWER
sobota, 17:00 KS Włynkówko – Echo Biesowice 1:1
niedziela, 12:00 GTS Czarna Dąbrówka – Leśnik Cewice 1:1
niedziela, 12:00 Kaszubia Studzienice – Sokół Wyczechy 1:2
niedziela, 15:00 Lipniczanka Lipnica – Jantaria Pobłocie 1:0
niedziela, 15:00 Bytovia II Bytów – Gryf/SMS Słupsk 0:4
niedziela, 17:00 Myśliwiec Tuchomie – Sparta Sycewice 1:1
niedziela, 17:00 MKS Debrzno – Start Miastko 2:2
niedziela, 17:00 Wybrzeże Objazda – Zawisza Borzytuchom
3:1

GDAŃSK I

sobota, 13:30 Celtic Reda – Solar Władysławowo 2:1
sobota, 19:00 Zatoka 95 Puck – LZS Bojano 2:5
sobota, 19:00 Pomorzanin Gdynia – KTS-K II Luzino 1:2
niedziela, 11:00 Sokół Bożepole Wielkie – Klif Chłapowo 10:0
niedziela, 16:00 MKS II Władysławowo – Start Mrzezino
0:4

GDAŃSK II

sobota, 11:00 GKS II Kowale – KS Sulmin 0:4
sobota, 16:00 Sokół Ełganowo – Wisła Długie Pole
3:1
niedziela, 11:00 Gryf Goręczyno – KS Mściszewice 2:1
niedziela, 12:00 Orzeł Straszyn – Gedania II Gdańsk 2:3
niedziela, 14:00 Osiczanka Osice – Portowiec Gdańsk 4:1
niedziela, 17:00 Amator Kiełpino – FC Gowidlino 9:0

GDAŃSK III

sobota, 14:00 Czarni Piece – Styna Godziszewo 0:3
sobota, 16:00 Sławek Borzechowo – KS Skorzewo 2:1
sobota, 17:00 Santana Wielki Klincz – Nowi Nowa Cerkiew 6:0
sobota, 19:00 GKS Bobowo – Wda Czarna Woda
2:1
niedziela, 11:00 Grom Kleszczewo – Jantar Pawłowo 3:1
niedziela, 16:00 Brda Rytel – Kolejarz Chojnice 0:4
niedziela, 16:00 Wierzyca Stara Kiszewa – LKP Nowa Karczma
1:5

GDAŃSK IV

sobota, 14:00 Nogat Malbork – Rodło Kwidzyn 0:1
sobota, 16:00 Rodło Trzciano – Delta Miłoradz 2:1
sobota, 17:00 WKS Lignowy Szlacheckie – Pogoń Gardeja 3:0 vo
niedziela, 16:00 Mewa Gniew – Pogoń Smętowo 5:0
niedziela, 16:00 Powiśle Czernin – LKS Waplewo Wielkie 2:1
niedziela, 16:05 Błyskawica Postolin – Wisła Korzeniewo 2:3
niedziela, 17:00 Ruch Gościszewo – Świt Radostowo 0-2
niedziela, 17:30 Błękitni Stare Pole – Skra Kończewice
5:0

GDAŃSK V

niedziela, 14:00 Błękitni Główczyce – Skotawia Dębnica Kaszubska 0:9
niedziela, 16:00 Szansa Siemianice – Garbarnia Kępice 2:4
niedziela, 17:00 ZS Damnica – Stal Jezierzyce 1:1
niedziela, 18:00 Słupia Kobylnica – Pomorze Potęgowo 3:0
niedziela, 18:00 Sokół Szczypkowice – Polonez Bobrowniki 0:1
Unison Machowino – Rowokół Smołdzino 3:0 walkower

GDAŃSK VI

sobota, 16:00 Orkan Gostkowo – Brda Przechlewo 0:3
niedziela, 13:00 Magic Niezabyszewo – Skotawa Budowo 3:2
niedziela, 15:00 Arkonia Pomysk Wielki – Victoria Dąbrówka 4:1
niedziela, 17:00 Sparta Konarzyny – Lider Rychnowy 2:7
niedziela, 17:00 Dolina Gałąźnia Wielka – Zenit Redkowice 7:2
niedziela, 18:00 Grom Nakla – GKS Kołczygłowy
4:1

GDAŃSK I

sobota, 14:30 Sztorm II Kosakowo – Gryf II Wejherowo 2:6
sobota, 17:00 Huragan Smolno – Lider Dębogórze 1:3
sobota, 19:00 KP Gdynia – Sokół Strzelno 11:0
niedziela, 12:00 Kaszuby Połchowo – Stolem II Gniewino 0:8
niedziela, 18:00 Arka Prusewo – Ajax Leśniewo 2:0
niedziela, 19:00 AP KP Gdynia – Nörda Karwia
9:5

GDAŃSK II

sobota, 16:00 GKS Żukowo – KS Grabiny Zameczek 3:1
sobota, 16:00 GTS Rokitnica – Wisła Steblewo 3:5
sobota, 19:10 Pomerania Gdańsk – UKS Klukowo 3:2
niedziela, 15:00 Czarni II Pruszcz Gdański – Morena Gdańsk
5:2

GDAŃSK III

sobota, 17:00 GKS Linia – GKS II Żukowo
niedziela, 11:00 Cartusia II Kartuzy – Amator II Kiełpino 10:2
niedziela, 12:00 Orzeł Gołubie – GKS II Sierakowice 5:0
niedziela, 12:00 Pomorzanin Banino – Ceramik Łubiana 5:0
niedziela, 12:00 Remus Mirachowo – Huragan Nowe Polaszki 1:2
niedziela, 17:00 Amigo Przyjaźń – Słupia Sulęczyno
1:1

GDAŃSK IV

sobota, 15:00 Meteor Silno – Zieloni Łąg 2:1
sobota, 16:00 Olimpia Czersk – Sokół Lubnia 4:0
sobota, 16:30 Orkan Huta Brusy – Perła Czyczkowy 4:1
sobota, 17:00 LZS Bytonia – MKP Szlachta 2:2
niedziela, 14:00 Grom Leśno – Kolejarz II Chojnice 3:0
niedziela, 16:00 Wda II Lipusz – Unia Klawkowo 4:6

GDAŃSK V

sobota, 16:00 Real Myszewo – Tęcza Szropy 3:0
sobota, 17:00 Błękitni Kmiecin – Bałtyk Sztutowo 3:0 WALKOWER
sobota, 17:00 Orzeł Ząbrowo – Czarni Straszewo 2:1
sobota, 17:00 Orliki Stary Dzierzgoń – Lisovia Lisewo 2:0
niedziela, 17:00 AP Malbork – Jurand Lasowice Wielkie
5:2

GDAŃSK VI

sobota, 11:00 Powiśle Pawlice Rakowiec – Korona Rywałd 5:2
sobota, 14:00 Sobieski Gniew – Orzeł Borkowo 7:3
sobota, 16:00 OTS Osiek – Supra Kwidzyn 1:3
sobota, 17:00 Centrum Pelplin – Sokół Lubichowo 1:7
niedziela, 16:00 Pomorzanka Skórcz – KP Wandowo 3:0

GDAŃSK VII

niedziela, 11:00 Start Łebień – Diament Trzebielino 2:3
niedziela, 13:00 Granit Kończewo – KS Zaleskie 6:1
niedziela, 15:00 Sokół Kuleszewo – Dąb Kusowo 3:6

GDAŃSK VIII

niedziela, 11:00 Piast II Człuchów – Kaszubia II Studzienice 2:3
niedziela, 14:00 Granit Koczała – Błękitni Motarzyno 0:4
niedziela, 15:00 Urania Udorpie – WKS Nożyno
7:0

niedziela, 11:00 Lechia Gdańsk 3-1 Victoria Niemcz

niedziela, 11:00 KTS-K Luzino 0-0 KA 4 resPect Krobia

niedziela, 12:30 Victoria Sianów 1-2 Lew Lębork

niedziela, 14:00 Spójnia Białe Błota 0-3 Marcus Gdynia WALKOWER

sobota, 11:00 Olimpia Czersk – Pogoń II Tczew
niedziela, 11:00 Olimpico Malbork – GKS Żukowo 1:5
niedziela, 16:00 Stal Jezierzyce – Chojniczanka Chojnice
3:0

niedziela, 12:00 Górnik Zabrze 2-0 Lechia Gdańsk

sobota, 12:00 Lechia Gdańsk 0-3 Bałtyk Koszalin

niedziela, 12:00 Lechia Gdańsk 2-1 Warta Poznań

niedziela, 16:00 AP Lotos Gdańsk 5-2 Olimpijczyk Kwakowo

niedziela, 15:00 AP Bałtyk Gdynia 0-6 Warta Poznań

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 293 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post LIVE: Radunia Stężyca vs. Polonia Środa Wielkopolska
Next post Fortuna 1. Liga: Arka 0:2 Radomiak Radom