2 October 2022
Read Time:6 Minute, 38 Second

30 kwietnia – 2 maja


piątek, 18:00 Wisła Płock 1-3 Lechia Gdańsk

niedziela, 13:30 Chojniczanka Chojnice 3-1 Bytovia Bytów

sobota, 11:00 GKS Przodkowo 0-1 Bałtyk Gdynia

sobota, 13:00 Pomorzanin Toruń 2-0 Gryf Wejherowo

sobota, 16:00 KP Starogard Gdański 0-2 Radunia Stężyca

sobota, 11:00 Gwiazda Karsin 0-4 Pogoń Lębork

sobota, 13:00 GKS Kowale 3-1 Anioły Garczegorze

sobota, 15:00 Stolem Gniewino 2-1 Gryf Słupsk

sobota, 17:00 Jantar Ustka 2-0 MKS Władysławowo

niedziela, 11:00 Lechia II Gdańsk 6-3 Powiśle Dzierzgoń

niedziela, 12:00 Grom Nowy Staw 0-0 Gedania Gdańsk

niedziela, 14:30 Cartusia Kartuzy 1-1 Chojniczanka II Chojnice

GDAŃSK

piątek, 18:00 GKS Sierakowice 1-1 Sporting Leźno

sobota, 11:00 GLKS Różyny 5-5 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne

sobota, 11:00 GTS Goszyn 0-0 GTS Mokry Dwór

sobota, 12:00 Ogniwo Sopot 4-1 SAP Sopot

sobota, 13:00 Orzeł Trąbki Wielkie 1-0 Sztorm Kosakowo

sobota, 16:00 Potok Pszczółki 0-2 Orlęta Reda

sobota, 16:00 GKS Kolbudy 1-0 Zenit Łęczyce

niedziela, 12:00 Orkan Rumia 2-0 Potok Kamionka Sopot

MALBORK

sobota, 11:00 Meteor Pinczyn 8-0 Czarni Przemysław

sobota, 12:00 Wietcisa Skarszewy 1-1 Beniaminek Starogard Gd.

sobota,12:00 Wisła Tczew 1-1 Victoria Kaliska

sobota,14:00 Olimpia Sztum 1-6 Żuławy Nowy Dwór Gdański

sobota,15:00 Pogoń Prabuty 2-4 GDKiS Ostaszewo

sobota,17:00 Relax Ryjewo 1-5 Spójnia Sadlinki

niedziela, 11:00 Borowiak Czersk 1-0 Pomezania Malbork

niedziela, 13:00 Radunia II Stężyca 2-0 Orzeł Subkowy

SŁUPSK

sobota, 11:00 Chrobry Charbrowo 1-5 Piast Człuchów

sobota, 13:00 Sparta Sycewice 0-0 Jantaria Pobłocie

sobota, 13:00 Bytovia II Bytów 3-1 Sokół Wyczechy

sobota, 14:00 Zawisza Borzytuchom 2-0 Barton Barcino

sobota, 14:00 Start Miastko 4-0 Kaszubia Studzienice

sobota, 15:00 Czarni Czarne 1- 2 KS Włynkówko

sobota, 16:00 Echo Biesowice 1-4 Leśnik Cewice

sobota, 17:00 MKS Debrzno 5-0 Lipniczanka Lipnica

sobota, 17:00 Myśliwiec Tuchomie 1-0 Gryf/SMS Słupsk

sobota, 17:00 Wybrzeże Objazda 0-2 GTS Czarna Dąbrówka

GDAŃSK I

MKS II Władysławowo 11-0 Zatoka 95 Puck 2 maja, 15:00
Celtic Reda 2-0 Sokół Bożepole Wielkie 1 maja, 11:00
AS Pomorze Gdańsk 7-2 OKS Janowo 1 maja, 19:00
KS Chwaszczyno 9-0 Klif Chłapowo 1 maja, 11:00
Eko-Prod Szemud 2-1 LZS Bojano 30 kwietnia, 19:00
Solar Władysławowo 0-4 Start Mrzezino 2 maja, 11:00

GDAŃSK II

GKS II Kowale 5-3 Jaguar II Gdańsk 1 maja, 17:00
Sokół Ełganowo 0-3 Osiczanka Osice 30 kwietnia, 18:30
GTS Rotmanka 0-1 Orzeł Straszyn 1 maja, 11:00
Gryf Goręczyno 2-0 KS Sulmin 2 maja, 11:00
Amator Kiełpino 2-2 Gedania II Gdańsk 1 maja, 13:30
FC Gowidlino 1-1 Portowiec Gdańsk 2 maja, 11:30
KS Mściszewice 0-1 Stoczniowiec Gdańsk 1 maja, 12:00

GDAŃSK III

Wierzyca Stara Kiszewa 2-2 Szpak Skórcz 2 maja, 16:00
Grom Kleszczewo 1-0 Sławek Borzechowo 1 maja, 15:00
Czarni Piece 2-2 Santana Wielki Klincz 1 maja, 14:00
Brda Rytel 6-1 LKP Nowa Karczma 1 maja, 16:00
GKS Bobowo 4-0 Nowi Nowa Cerkiew 1 maja, 17:00
Wda Czarna Woda 0-6 KS Skorzewo 1 maja, 17:00
Styna Godziszewo – Jantar Pawłowo 3 maja, 13:00

GDAŃSK IV

Nogat Malbork 0-4 Błękitni Stare Pole 1 maja, 14:00
Błyskawica Postolin 3-0 Ruch Gościszewo 2 maja, 14:00
Powiśle Czernin 5-0 Rodło Trzciano 2 maja, 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie 0-1 Rodło Kwidzyn 1 maja, 17:00
Mewa Gniew 1-2 Delta Miłoradz 1 maja, 16:00
Pogoń Smętowo 1-2 Świt Radostowo 1 maja, 15:00
Pogoń Gardeja 2-0 Skra Kończewice 1 maja, 15:00
LKS Waplewo Wielkie 0-2 Wisła Korzeniewo 1 maja, 13:00

GDAŃSK V

Garbarnia Kępice 0-0 Polonez Bobrowniki 1 maja, 16:00
Stal Jezierzyce 4-1 Pomorze Potęgowo 1 maja, 15:00
Gryf II Słupsk 2-4 Unison Machowino 2 maja, 18:00
Szansa Siemianice 1-2 Słupia Kobylnica 2 maja, 13:00
Błękitni Główczyce 1-4 ZS Damnica 1 maja, 16:00

GDAŃSK VI

Brda Przechlewo 8-0 Victoria Dąbrówka 1 maja, 15:00
Zenit Redkowice 2-2 Skotawa Budowo 1 maja, 14:00
Lider Rychnowy 3-1 Magic Niezabyszewo 2 maja, 15:00
LKS Łebunia 5-1 Arkonia Pomysk Wielki 1 maja, 17:00
Sparta Konarzyny 5-3 Grom Nakla 1 maja, 15:30
Dolina Gałąźnia Wielka 0-1 Orkan Gostkowo 1 maja, 12:00

GDAŃSK I

Ajax Leśniewo 11-0 Puma Darzlubie 1 maja, 17:00
Sokół Strzelno 1-4 Nörda Karwia 2 maja, 14:00
Stolem II Gniewino 2-4 Gryf II Wejherowo 1 maja, 17:30
Lider Dębogórze 3-4 Sztorm II Kosakowo 1 maja, 11:00
Arka Prusewo 0-10 AP KP Gdynia 2 maja, 11:00
Kaszuby Połchowo 1-2 KP Gdynia 1 maja, 16:00

GDAŃSK II

Morena Gdańsk 9-3 GKS Trąbki Wielkie 2 maja, 17:30
KS Grabiny Zameczek 1-2 GTS Juszkowo 1 maja, 11:00
UKS Klukowo 0-3 Wisła Steblewo 1 maja, 11:00
Korona Cedry Małe 16-1 GTS Rokitnica 1 maja, 17:00
Czarni II Pruszcz Gdański 5-0 GTS Pruszcz Gdański 29 kwietnia, 18:00
Pomerania Gdańsk 3-4 GKS Żukowo 2 maja, 13:15

GDAŃSK III

Ceramik Łubiana 2-12 Remus Mirachowo 1 maja, 16:00
GKS II Sierakowice 6-1 Słupia Sulęczyno 1 maja, 16:30
GKS II Żukowo 2-4 Amator II Kiełpino 2 maja, 11:00
Huragan Nowe Polaszki 0-0 Cartusia II Kartuzy 2 maja, 16:00
GKS Linia 2-3 Amigo Przyjaźń 1 maja, 17:00
Orzeł Gołubie 5-0 Pomorzanin Banino 2 maja, 12:00

GDAŃSK IV

MKP Szlachta 5-0 Temis-Brda Wielkie Chełmy 1 maja, 14:00
Zieloni Łąg 3-2 Sokół Lubnia 2 maja, 12:00
Kolejarz II Chojnice 2-3 Perła Czyczkowy 1 maja, 17:00
Unia Klawkowo 5-2 Orkan Huta Brusy 2 maja, 14:00
LZS Bytonia 2-1 Olimpia Czersk 1 maja, 18:00
Grom Leśno 2-0 Meteor Silno 2 maja, 14:00

GDAŃSK V

Czarni Straszewo 2-8 Orliki Stary Dzierzgoń 1 maja, 15:30
Jurand Lasowice Wielkie 1-2 Tęcza Szropy 2 maja, 11:00
Lisovia Lisewo 3-0 Bałtyk Sztutowo 1 maja, 16:00
AP Malbork 3-3 Błękitni Kmiecin 1 maja, 13:00
Orzeł Ząbrowo 3-6 Real Myszewo 1 maja, 17:00

GDAŃSK VI

Orzeł Borkowo 4-7 Centrum Pelplin 2 maja, 14:00
Korona Rywałd 1-4 Supra Kwidzyn 2 maja, 16:00
Sokół Lubichowo 2-1 OTS Osiek 1 maja, 16:00
Powiśle Pawlice Rakowiec 1-3 Pomorzanka Skórcz 1 maja, 11:00

GDAŃSK VII

Sokół Kuleszewo 4-3 Diament Trzebielino 1 maja, 16:00
Victoria Słupsk 0-2 KS Zaleskie 2 maja, 11:00
Granit Kończewo 1-3 Dąb Kusowo 2 maja, 13:00

GDAŃSK VIII

Granit Koczała 7-0 WKS Nożyno 2 maja, 15:00
Baza 44 Siemirowice 1-1 Kaszubia II Studzienice 1 maja, 15:30
Piast II Człuchów 1-5 Błękitni Motarzyno 2 maja, 11:00

niedziela, 14:00 AP Lotos Gdańsk 1-0 ROW Rybnik

niedziela, 12:00 Pogoń Tczew 1-4 Staszkówka Jelna

sobota, 13:00 Lechia Gdańsk 3-0 LFA Szczecin

sobota, 13:30 KTK-S Luzino 3-0 Spójnia Białe Błota

sobota, 17:00 Marcus Gdynia 11-1 Victoria Sianów

sobota, 18:00 Błękitni Stargard 2-3 Lew Lębork

Chojniczanka Chojnice 4-2 Olimpico Malbork

Pogoń II Tczew 10-3 Potok Pszczółki

GKS Żukowo 0-13 Jastrząb Malbork

sobota, 12:00, Lechia Gdańsk 2-3 Jagiellonia Białystok

sobota, 13:30, Escola Warszawa 2-1 Arka Gdynia

piątek, 15:00 FASE Szczecin 1-3 Lechia Gdańsk

sobota, 12:00, AP Pogoń Szczecin 2-0 AP Lotos Gdańsk

sobota, 12:00, Olimpijczyk Kwakowo 2-1 Lechia Gdańsk

sobota, 14:00, AP Reissa Poznań 1-0 Jantar Ustka

niedziela, 12:30, Chemik Bydgoszcz 1-0 AP Bałtyk Gdynia

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 158 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Lechia Gdańsk 0:1 Legia Warszawa
Next post Wisła Płock 1:3 Lechia Gdańsk