26 September 2022

12 - 15 sierpnia 2022

PKO BP EKSTRAKLASA
NIEDZIELA 15:00 Radomiak Radom - Lechia Gdańsk 4 1
FORTUNA 1.LIGA
NIEDZIELA 15:00 Górnik Łęczna - Arka Gdynia 1 2
PONIEDZIAŁEK 18:00 Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice 1 1
eWINNER 2.LIGA
SOBOTA 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Radunia Stężyca 0 2
III LIGA
PIĄTEK 18:00 Cartusia Kartuzy - Sokół Kleczew 4 0
PIĄTEK 18:00 Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia 1 1
SOBOTA 12:00 Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 3 0
SOBOTA 17:00 KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 1 1
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
PIĄTEK 18:30 Gryf Wejherowo - Jaguar Gdańsk 2 2
SOBOTA 11:00 GKS Kowale - Grom Nowy Staw 1 1
SOBOTA 11:00 Borowiak Czersk - Arka II Gdynia 0 1
SOBOTA 15:00 Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 1 3
SOBOTA 17:00 Wierzyca Pelplin - Wikęd Luzino 1 2
SOBOTA 17:00 Gryf Słupsk - Sparta Sycewice 0 2
SOBOTA 17:00 AS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 1 1
SOBOTA 17:00 Pogoń Lębork - Czarni Pruszcz Gdański 1 0
SOBOTA 18:00 Bytovia Bytów - Chojniczanka II Chojnice 1 3
NIEDZIELA 13:00 MKS Władysławowo - Pomezania Malbork 1 5
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
ŚRODA 18:30 GTS Mokry Dwór - GKS Sierakowice 9 1
SOBOTA 11:00 Sztorm Kosakowo - GTS Pruszcz Gdański 2 4
SOBOTA 11:00 Orzeł Trąbki Wielkie - Gryf II Wejherowo 4 0
SOBOTA 11:00 GLKS Różyny - Orlęta Reda 1 1
SOBOTA 13:00 Cartusia II Kartuzy - KS Chwaszczyno 1 3
SOBOTA 15:30 Gedania II Gdańsk - Stoczniowiec Gdańsk 4 2
SOBOTA 16:00 Sokół Bożepole Wielkie - Tres Osiczanka Osice 2 2
SOBOTA 16:00 Zenit Łęczyce - Orkan Rumia 1 3
NIEDZIELA 14:00 Bałtyk II Gdynia - Jaguar II Gdańsk 0 2
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
CZWARTEK 18:00 Olimpia Sztum - Gwiazda Karsin 1 2
SOBOTA 11:00 Radunia II Stężyca - Styna Godziszewo 2 1 1
SOBOTA 11:00 Wisła Korzeniewo - Wda Lipusz 5 3
SOBOTA 14:30 Supra Kwidzyn - Centrum Pelplin 1 2
SOBOTA 15:00 Tęcza Brusy - Meteor Pinczyn 1 4
SOBOTA 16:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Kolejarz Ekomel Chojnice 3 4
SOBOTA 16:00 KS Skorzewo - Delta Miłoradz 0 1
SOBOTA 17:00 Błękitni Stare Pole - Pogoń Prabuty 4 0
NIEDZIELA 18:00 Wietcisa Skarszewy - Spójnia Sadlinki 7 0
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 12:30 Sokół Wyczechy - Unison Machowino 4 2
SOBOTA 15:00 Skotawia Dębnica Kaszubska - Dolina Gałąźnia Wielka 0 1
SOBOTA 16:00 Pomorze Potęgowo - Piast Człuchów 4 2
SOBOTA 16:00 Czarni Czarne - Start Miastko 2 0
SOBOTA 17:00 GTS Czarna Dąbrówka - Garbarnia Kępice 1 1
SOBOTA 18:00 Myśliwiec Tuchomie - Kaszubia Studzienice 1 2
NIEDZIELA 13:00 Jantaria Pobłocie - MKS Debrzno 3 6
NIEDZIELA 17:00 Gryf II Słupsk - KS Włynkówko 6 0
ŚRODA 18:30 Brda Przechlewo - Leśnik Cewice 17 sierpnia
EKSTRALIGA KOBIET
SOBOTA 16:00 Pogoń Tczew - Sportis KKP Bydgoszcz 1 3
SOBOTA 17:00 TME SMS Łódź - AP Orlen Gdańsk 2 0
1.LIGA KOBIET
NIEDZIELA 17:00 Checz Marcus Gdynia - Ząbkovia Ząbków 0 3
CENTRALNA LIGA JUNIORÓW - U19
SOBOTA 12:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 1
SOBOTA 17:00 Polonia Warszawa - Arka Gdynia 1 0
CENTRALNA LIGA JUNIORÓW - U17
PIĄTEK 11:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2 1
SOBOTA 13:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 9 1
Total Page Visits: 60 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post W WANDOWIE WALCZĄ O SWOJE BOISKO
Next post POMORSKIE PIŁKARKI ROZPOCZYNAJĄ LIGOWE GRANIE