1 October 2022
Read Time:6 Minute, 52 Second

28 maja – 30 maja

sobota, 17:00 Korona Kielce 3-3 Arka Gdynia

piątek, 18:45 Chojniczanka Chojnice 0-3 GKS Katowice

sobota, 18:00 Bytovia Bytów 1-2 Lech II Poznań

piątek, 16:00 KP Starogard Gdański 3-1 Pogoń II Szczecin

piątek, 18:00 Mieszko Gniezno 0-4 Gryf Wejherowo

sobota, 15:00 Elana Toruń 4-0 GKS Przodkowo

sobota, 16:00 Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Bałtyk Gdynia

sobota, 17:00 Świt Szczecin 2-0 Radunia Stężyca

sobota, 11:00 Gedania Gdańsk 5-1 Gryf Słupsk

sobota, 11:00 Cartusia Kartuzy 1-2 Jantar Ustka

sobota, 11:00 Jaguar Gdańsk 4-1 Stolem Gniewino

sobota, 14:00 Gwiazda Karsin 1-3 Powiśle Dzierzgoń

sobota, 14:00 Grom Nowy Staw 2-2 Lechia II Gdańsk

sobota, 17:00 MKS Władysławowo 1-4 Arka II Gdynia

sobota, 17:00 Kaszubia Kościerzyna 1-0 Chojniczanka II Chojnice

sobota, 17:00 Pogoń Lębork 4-2 GKS Kowale

niedziela, 11:00 KTS-K Luzino 3-0 Wda Lipusz

niedziela, 13:00 Anioły Garczegorze 1-0 Wierzyca Pelplin

GDAŃSK

sobota, 11:00 Sztorm Kosakowo GKS Sierakowice 3:2
sobota, 12:00 Ogniwo Sopot – GLKS Różyny 0:2
sobota, 15:00 GTS Goszyn – Orzeł Trąbki Wielkie 1:2
sobota, 16:00 GKS Kolbudy – Czarni Pruszcz Gdański 3:1
sobota, 16:00 Sporting Leźno – Orlęta Reda 3:3
sobota, 16:00 Potok Pszczółki – Bałtyk II Gdynia 0:9 vo
niedziela, 16:30 Potok Kamionka Sopot – Błyskawica Reda 4:1
niedziela, 17:00  SAP Sopot – Orkan Rumia 3:6

MALBORK

sobota, 12:00 Mady Ostaszewo – Czarni Przemysław 0:0
sobota, 12:00 Wisła Tczew – Spójnia Sadlinki 1:1
sobota, 15:00 Victoria Kaliska – Tęcza Brusy 5:0
sobota, 16:00 Beniaminek Starogard Gdański-Olimpia Sztum 2:1
sobota, 17:00 Żuławy Nowy Dwór Gd. – Pomezania Malbork 0:3
sobota, 17:00 Relax Ryjewo – Meteor Pinczyn 0:3
sobota, 18:00 Wietcisa Skarszewy – Orzeł Subkowy 2:0
sobota, 18:00 Borowiak Czersk – Radunia II Stężyca 3:2

SŁUPSK

sobota, 13:00 Sparta Sycewice – Bytovia II Bytów 4:1
sobota, 16:00 Kaszubia Studzienice – Gryf/SMS Słupsk 3:4
sobota, 16:00 Sokół Wyczechy – MKS Debrzno 2:3
sobota, 16:30 Zawisza Borzytuchom – Chrobry Charbrowo 5:1
sobota, 17:00 Czarni Czarne – Wybrzeże Objazda 3:1
sobota, 18:30 Echo Biesowice – Barton Barcino 1:0
niedziela, 13:00 Jantaria Pobłocie – Myśliwiec Tuchomie 1:2
niedziela, 14:00 Leśnik Cewice – KS Włynkówko 2:1
niedziela, 14:30 Lipniczanka Lipnica – Start Miastko 5:1

GDAŃSK I

sobota, 15:00 Celtic Reda – KTS-K II Luzino 0:0
sobota, 17:00 KS Chwaszczyno – Solar Władysławowo 4:1
sobota, 17:00 Zatoka 95 Puck – OKS Janowo 0:3
sobota, 19:00 AS Pomorze Gdańsk – Start Mrzezino 2:0
niedziela, 15:00 MKS II Władysławowo – LZS Bojano 7:4
niedziela, 19:00 Pomorzanin Gdynia – Klif Chłapowo
3:0 vo

GDAŃSK II

sobota, 11:00 GTS Rotmanka – Stoczniowiec Gdańsk 1:3
sobota, 11:00 GKS II Kowale – Orzeł Straszyn 3:8
sobota, 14:00 Jaguar II Gdańsk – Gedania II Gdańsk 0:1
sobota, 17:00 Osiczanka Osice – KS Sulmin 1:0
sobota, 18:00 Sokół Ełganowo – Portowiec Gdańsk 2:0
niedziela, 11:00 FC Gowidlino – KS Mściszewice 1:4
niedziela, 11:00 Gryf Goręczyno – Wisła Długie Pole 2:2

GDAŃSK III

sobota, 16:00 Brda Rytel – Jantar Pawłowo 3:1
sobota, 16:00 Grom Kleszczewo – KS Skorzewo 0:9
sobota, 16:00 Sławek Borzechowo – LKP Nowa Karczma 8:1
sobota, 17:00 Wda Czarna Woda – Kolejarz Chojnice 0:6
sobota, 17:00 Szpak Skórcz – Nowi Nowa Cerkiew 3:5
sobota, 18:00 GKS Bobowo – Styna Godziszewo 3:6
niedziela, 16:00 Wierzyca Stara Kiszewa – Santana Wielki Klincz 3:6

GDAŃSK IV

sobota, 15:00 Pogoń Smętowo – Pogoń Gardeja 4:2
sobota, 16:00 WKS Lignowy Szlacheckie – Wisła Korzeniewo 1:2
sobota, 16:00 Błękitni Stare Pole – Delta Miłoradz 3:1
niedziela, 14:00 Błyskawica Postolin – Świt Radostowo 3:1
niedziela, 16:00 Nogat Malbork – Rodło Trzciano 1:2
niedziela, 16:00 Mewa Gniew – LKS Waplewo Wielkie 1:3
niedziela, 16:00 Powiśle Czernin – Skra Kończewice 3:0
niedziela, 17:00 Ruch Gościszewo – Rodło Kwidzyn
0:5

GDAŃSK V

sobota, 17:00 Pomorze Potęgowo – Unison Machowino 0:3
sobota, 17:00 Stal Jezierzyce – Sokół Szczypkowice 4:2
sobota, 17:00 Skotawia Dębnica Kaszubska – ZS Damnica 2:2
niedziela, 13:00 Gryf II Słupsk – Błękitni Główczyce 4:2
niedziela, 17:00 Polonez Bobrowniki – Słupia Kobylnica 3:1

GDAŃSK VI

sobota, 12:30 Lider Rychnowy – Dolina Gałąźnia Wielka 2:5
sobota, 15:00 Brda Przechlewo – Grom Nakla 3:0
sobota, 17:00 LKS Łebunia – Sparta Konarzyny 6:2
sobota, 17:00 Zenit Redkowice – Orkan Gostkowo 1:1
niedziela, 12:00 Victoria Dąbrówka – Magic Niezabyszewo 1:2
niedziela, 14:00 GKS Kołczygłowy – Arkonia Pomysk Wielki 2:9

GDAŃSK I

sobota, 16:00 Stolem II Gniewino – KP Gdynia 2:0
sobota, 17:00 Ajax Leśniewo – Gryf II Wejherowo 1:9
sobota, 17:00 Nörda Karwia – Sztorm II Kosakowo 6:3
niedziela, 11:00 Lider Dębogórze – Kaszuby Połchowo 3:2
niedziela, 13:00 Puma Darzlubie – AP KP Gdynia 2:5
niedziela, 15:00 Arka Prusewo – Huragan Smolno 3:0

GDAŃSK II

sobota, 15:30 GKS Trąbki Wielkie – GTS Pruszcz Gdański 1:1
sobota, 17:00 Korona Cedry Małe – Pomerania Gdańsk 7:1
niedziela, 12:00 GTS Juszkowo – GTS Rokitnica 0:2
niedziela, 17:00 Morena Gdańsk – Wisła Steblewo 3:2
niedziela, 18:00 UKS Klukowo – GKS Żukowo 2:6

GDAŃSK III

sobota, 15:00 Amator II Kiełpino – Remus Mirachowo 2:7
sobota, 16:00 Huragan Nowe Polaszki – GKS Linia 3:1
sobota, 16:00 Ceramik Łubiana – Amigo Przyjaźń 0:4
niedziela, 14:00 GKS II Sierakowice – Pomorzanin Banino 5:0
niedziela, 14:00 Słupia Sulęczyno – Cartusia II Kartuzy 1:6
niedziela, 14:30 GKS II Żukowo – Orzeł Gołubie 2:6

GDAŃSK IV

sobota, 15:00 MKP Szlachta – Perła Czyczkowy 6:1
sobota, 16:00 LZS Bytonia – Wda II Lipusz 1:6
sobota, 17:00 Kolejarz II Chojnice – Meteor Silno 2:2
niedziela, 11:00 Sokół Lubnia – Orkan Huta Brusy 1:4
niedziela, 14:00 Temis-Brda Wielkie Chełmy – Olimpia Czersk 3:0 vo
niedziela, 16:00 Unia Klawkowo – Grom Leśno 4:1

GDAŃSK V

sobota, 15:00 Tęcza Szropy – Błękitni Kmiecin 1:1
sobota, 16:00 Czarni Straszewo – Real Myszewo 1:3
sobota, 17:00 Bałtyk Sztutowo – Orliki Stary Dzierzgoń 3:1
sobota, 18:00 Lisovia Lisewo – AP Malbork 2:1
niedziela, 11:00 Jurand Lasowice Wielkie – Orzeł Ząbrowo 2:3

GDAŃSK VI

sobota, 16:00 Sokół Lubichowo – Powiśle Pawlice Rakowiec 6:1
niedziela, 14:00 Orzeł Borkowo – Pomorzanka Skórcz 1:2
niedziela, 16:00 KP Wandowo – OTS Osiek 1:4
niedziela, 17:00 Supra Kwidzyn – Centrum Pelplin 1:1

GDAŃSK VII

sobota, 16:00 Sokół Kuleszewo – KS Zaleskie 6:0
niedziela, 11:00 Victoria Słupsk – Start Łebień 6:4
niedziela, 13:00 Granit Kończewo – Diament Trzebielino 1:0

GDAŃSK VIII

niedziela, 11:00 Baza 44 Siemirowice – Urania Udorpie 2:5
niedziela, 11:00 Piast II Człuchów – WKS Nożyno 15:0
niedziela, 15:00 Granit Koczała – Kaszubia II Studzienice 4:0

sobota, 10:30 AP Lotos Gdańsk 0-0 GKS Katowice

sobota, 13:00 Pogoń Tczew 4-1 UKS SMS II Łódź

sobota, 11:00 Marcus Gdynia – Lechia Gdańsk 5:0
niedziela, 13:00 Lew Lębork – Juna Trans Obodrzyska 2:1
niedziela, 13:00 Victoria Niemcz – KTS-K Luzino 2:2

niedziela, 11:00 Jastrząb Malbork – Olimpico Malbork
niedziela, 11:00 Pogoń II Tczew – Stal Jezierzyce
niedziela, 11:00 GKS Żukowo 8-2 Olimpia Czersk

sobota, 12:00 Lechia Gdańsk 2-2 UKS SMS Łódź

niedziela, 11:15 Arka Gdynia 4-4 Wisła Kraków

sobota, 12:00 Lech Poznań 2-2 Lechia Gdańsk

sobota, 16:00 Olimpijczyk Kwakowo 2-3 AP Pogoń Szczecin

sobota, 16:00 AP Lotos Gdańsk 4-0 Warta Poznań

niedziela, 15:15 FASE Szczecin 1-1 Lechia Gdańsk

sobota, 12:00 Jantar Ustka 0-6 Warta Poznań

niedziela, 11:30 Vineta Wolin 1-5 AP Bałtyk Gdynia

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 162 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

KLASA A Previous post Wczoraj grała A – Klasa
Next post Decydujące mecze pomorskich zespołów w eWinner II lidze