26. kolejka IV ligi. Komplet wygranych czołówki.

26. kolejka spotkań w 4.lidze nie przyniosła żadnych zmian w czołówce tabeli. Swoje mecze w ten weekend wygrały czołowe cztery drużyny tabeli.

Jaguar ograł w sobotę rezerwy Arki (2-1) i i na kilkanaście godzin usadowił się na fotelu lidera tabeli. Ale dzień później Gryf Słupsk pewnie ograł w Potęgowie Anioły Garczegorze (3-0) i szybko powrócił na pierwsze miejsce w tabeli.
Swoje mecze wygrały również Bałtyk (3-1 z Gryfem Wejherowo) oraz Grom (1-0 z Suprą Kwidzyn) i nadal nie składają broni w pościgu za liderami.


Za tydzień sporo emocji zapowiada się w meczu w Słupsku, gdzie Gryf podejmie Bałtyk. Na korzystny dla siebie wynik liczy Jaguar, który swój mecz rozegra w Stężycy.Żadnych zmian w czołówce ligowej tabeli, bez zmian także w dole klasyfikacji.

Cztery ostatnie drużyny w tabeli: Arka II, Kolbudy, Start i Gedania II poniosły kolejne porażki i ich sytuacja nie wygląda dobrze.

Ilość spadkowiczów, podobnie, jak w III lidze, zależy w dużym stopniu od spadków z wyższych lig. Zanosi się na to, że z IV ligi spadną zespoły z pozycji 14-18, a być może będzie to jeszcze jedna drużyna więcej.
Wyniki 26. kolejki:

Jaguar Gdańsk 2-1 Arka II Gdynia
Anioły Garczegorze 0-3 Gryf Słupsk
Bałtyk Gdynia 3-1 Gryf Wejherowo
Grom Nowy Staw 1-0 Supra Kwidzyn
Gedania II Gdańsk 0-3 Powiśle Dzierzgoń
Sparta Sycewice 3-1 Start Miastko
Pomezania Malbork 1-1 MKS Solar Władysławowo
Chojniczanka II Chojnice 4-0 Pogoń Lębork
Radunia II Stężyca 4-1 AS Kolbudy

foto: MKS Solar Władysławowo

WordPress Data Table Plugin
Total Page Visits: 152 - Today Page Visits: 1

WASZE KOMENTARZE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *