1 October 2022
ROZKŁAD

20 - 22 MAJA

PKP BP EKSTRAKLASA
SOBOTA 17:30 Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 3 0
FORTUNA 1. LIGA
NIEDZIELA 12:40 Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 2 1
eWINNER II LIGA
NIEDZIELA 12:30 KKS Kalisz - Chojniczanka Chojnice 2 3
III LIGA
SOBOTA 16:00 Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz 1 1
SOBOTA 16:00 KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 1 3
NIEDZIELA 18:00 Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 0
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
PIĄTEK 19:00 MKS Władysławowo - Orkan Rumia 2 2
SOBOTA 11:00 Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia 5 0
SOBOTA 11:00 Anioły Garczegorze - Chojniczanka II Chojnice 1 4
SOBOTA 11:00 Gedania Gdańsk - Bytovia Bytów 0 0
SOBOTA 11:00 Lechia II Gdańsk - Bytovia Bytów 0 3
SOBOTA 12:00 GKS Kowale - Wierzyca Pelplin 3 3
SOBOTA 12:00 Kaszubia Kościerzyna - Grom Nowy Staw 2 1
SOBOTA 13:00 Gryf Wejherowo - Gryf Słupsk 3 0
SOBOTA 17:00 Jantar Ustka - Sparta Sycewice 0 2
NIEDZIELA 11:00 Borowiak Czersk - Pogoń Lębork 0 0
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 14:30 Gedania II Gdańsk - GTS Mokry Dwór 3 3
SOBOTA 16:00 Orzeł Trąbki Wielkie - AS Kolbudy 1 2
SOBOTA 17:00 GKS Sierakowice - Cartusia Kartuzy 0 0
NIEDZIELA 11:00 Bałtyk II Gdynia - Błyskawica Reda 0 0
NIEDZIELA 11:00 Osiczanka Osice - AS Pomorze Gdańsk 3 4
NIEDZIELA 12:00 Orlęta Reda - Ogniwo Sopot 4 1
NIEDZIELA 15:00 Sztorm Kosakowo - GTS Goszyn 3 1
NIEDZIELA 17:00 GLKS Różyny - Zenit Łęczyce 8 5
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
PIATEK 19:00 Olimpia Sztum - Styna Godziszewo 1 1
SOBOTA 15:00 Tęcza Brusy - Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 1 3
SOBOTA 16:00 Spójnia Sadlinki - Wietcisa Skarszewy 2 2
SOBOTA 16:00 Victoria Kaliska - Radunia II Stężyca 2 5
SOBOTA 16:00 Wisła Tczew - Błękitni Stare Pole 2 0
SOBOTA 17:00 Kolejarz Chojnice - Gwiazda Karsin 0 0
SOBOTA 17:00 Powiśle Dzierzgoń - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 0
SOBOTA 17:00 Pomezania Malbork - Meteor Pinczyn 1 0
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 15:00 Brda Przechlewo - Sokół Wyczechy 1 3
SOBOTA 15:00 Dolina Gałąźnia Wielka - Zawisza Borzytuchom 0 2
SOBOTA 15:00 Skotawia Dębnica Kaszubska - KS Włynkówko 5 2
NIEDZIELA 13:00 Jantaria Pobłocie - MKS Debrzno 5 2
NIEDZIELA 14:00 Piast Człuchów - Gryf SMS Słupsk 0 0
NIEDZIELA 14:00 Lipniczanka Lipnica - Kaszubia Studzienice 2 3
NIEDZIELA 15:00 Czarni Czarne - GTS Czarna Dąbrówka 5 2
NIEDZIELA 16:00 Gryf II Słupsk - Wybrzeże Objazda 6 0
NIEDZIELA 18:00 Myśliwiec Tuchomie - Start Miastko 0 1
KLASA A - GRUPA 1
SOBOTA 13:00 Solar Władysławowo - MKS II Władysławowo 2 0
SOBOTA 15:00 Zatoka 95 Puck - Stolem II Gniewino 3 3
SOBOTA 15:50 Eko-Prod Szemud - Wikęd II Luzino 0 2
SOBOTA 16:00 Sokół Bożepole Wielkie - OKS Janowo 2 2
NIEDZIELA 11:00 Gryf II Wejherowo - Start Mrzezino 3 1
NIEDZIELA 11:00 Pomorzanin Gdynia - Dragon Bojano 10 0
KLASA A - GRUPA 2
SOBOTA 12:00 Wisła Długie Pole - KS Mściszewice 1 5
SOBOTA 13:30 Portowiec Gdańsk - Orzeł Gołubie 1 1
SOBOTA 15:00 Sokół Ełganowo - Jaguar II Gdańsk 2 0
SOBOTA 16:00 Sporting Leźno - Stoczniowiec Gdańsk 5 1
SOBOTA 16:00 Amator Kiełpino - Morena Gdańsk 5 2
SOBOTA 17:00 Potok Pszczółki - GTS Rotmanka 2 2
SOBOTA 19:00 Orzeł Straszyn - Korona Cedry Małe 4 2
KLASA A - GRUPA 3
SOBOTA 15:00 Jantar Pawłowo - Czarni Piece 9 0
SOBOTA 16:00 Centrum Pelplin - KS Skorzewo 1 2
SOBOTA 17:00 Sławek Borzechowo - Brda Rytel 0 1
SOBOTA 17:00 Wda Czarna Woda - Sokół Zblewo 1 5
SOBOTA 17:00 Unia Klawkowo - Wda Lipusz 2 3
SOBOTA 17:00 GKS Bobowo - Santana Wielki Klincz 3 1
NIEDZIELA 13:00 Grom Kleszczewo - LKP Nowa Karczma 1 0
KLASA A - GRUPA 4
SOBOTA 11:00 Błękitni Stare Miasto - Mewa Gniew 0 4
SOBOTA 12:00 Delta Miłoradz - Mady Ostaszewo 3 0
SOBOTA 17:00 Pogoń Prabuty - LKS Waplewo Wielkie 2 1
SOBOTA 17:00 Rodło Kwidzyn - AP Malbork 2 1
NIEDZIELA 14:00 Czarni Przemysław - Supra Kwidzyn 0 5
NIEDZIELA 15:00 Świt Radostowo - WKS Lignowy Szlacheckie 4 0
NIEDZIELA 16:00 Błyskawica Postolin - Relax Ryjewo 2 0
KLASA A - GRUPA 5
SOBOTA 16:00 Garbarnia Kępice - Granit Kończewo 2 0
SOBOTA 16:00 Echo Biesowice - Diament Trzebielino 4 0
SOBOTA 16:00 Barton Barcino - Unison Machowino 1 2
NIEDZIELA 15:00 Szansa Siemienice - Sokół Szczypkowice 2 11
NIEDZIELA 17:00 Polonez Bobrowniki - Słupia Kobylnica 1 1
NIEDZIELA 17:00 Stal Jezierzyce - ZS Damnica 2 0
KLASA A - GRUPA 6
SOBOTA 17:00 LKS Łebunia - Zenit Redkowice 4 1
SOBOTA 17:00 Victoria Dąbrówka - Lider Rychnowy 0 2
SOBOTA 18:00 Pomorze Potęgowo - Orkan Gostkowo 2 3
NIEDZIELA 13:30 Magic Niezabyszewo - Grom Nakla 3 4
NIEDZIELA 14:00 Leśnik Cewice - Urania Udopie 1 1
Chrobry Charbrowo - Błękitni Motarzyno 0 3 WALKOWER
KLASA B - GRUPA 1
SOBOTA 15:30 Arka Prusewo - Puma Darzlubie 3 5
SOBOTA 17:00 Kaszuby Połchowo - Sztorm II Kosakowo 0 3
SOBOTA 17:00 Norda Karwia - Feniks Mechowo 2 6
SOBOTA 18:00 Barca Bolszewo - AP Cassubian Bolszewo 3 0
NIEDZIELA 12:00 Sokół Strzelno - Zenit II Łęczyce 2 5
KLASA B - GRUPA 2
SOBOTA 16:00 GKS Żukowo - Morena II Gdańsk 9 0
NIEDZIELA 11:00 KS Klukowo - KS Grabiny Zameczek 3 4
NIEDZIELA 13:00 GTS Rokitnica - AP KP Gdynia 0 1
NIEDZIELA 14:00 Pomorzanin Banino - Pomerania Gdańsk 2 4
KLASA B - GRUPA 3
SOBOTA 11:00 Gryf Goręczyno - KS Sulmin 6 2
SOBOTA 16:00 Ceramik Łubiana - GKS II Przodkowo 0 4
SOBOTA 17:00 Amigo Przyjaźń - Kaszubia II Kościerzyna 2 3
NIEDZIELA 11:00 Wierzyca Stara Kiszewa - Dąbrówka Linia 5 0
NIEDZIELA 11:00 GKS II Żukowo - FC Gowidlino 0 10
NIEDZIELA 17:00 Słupia Sulęczyno - Remus Mirachowo 1 1
KLASA B - GRUPA 4
SOBOTA 17:00 LZS Bytonia - Kolejarz II Chojncie 2 0
SOBOTA 17:00 Korona Rywałd - Zieloni Łąg 0 0
NIEDZIELA 11:00 Sokół Lubnia - MKP Szlachta 0 7
NIEDZIELA 14:00 Perła Czyczkowy - Grom Leśno 0 2
NIEDZIELA 17:00 Orkan Huta Brusy - Sokół Lubichowo 1 2
NIEDZIELA 18:00 Huragan Polaszki - Brda Wielkie Chełmy 0 4
KLASA B - GRUPA 5
SOBOTA 15:00 Real Myszewo - Gryf Tczew 2 5
SOBOTA 16:00 Ruch Gościszewo - Jurand Lasowice Wielkie 2 2 4
SOBOTA 16:00 Orzeł Ząbrowo - Skra Kończewice 2 3
SOBOTA 16:00 Nogat Malbork - Tęcza Szropy 1 0
SOBOTA 17:00 Bałtyk Sztutowo - Pomezania II Malbork 2 2
SOBOTA 17:00 Lisovia Lisewo - Błękitni Kmiecin 1 4
KLASA B - GRUPA 6
SOBOTA 12:00 Powiśle Stary Targ - KS Czernin 1 2
SOBOTA 16:00 Rodło Trzciano - KP Wandowo 6 1
SOBOTA 16:00 Pomorzanka Skórcz - Pogoń Smętowo 0 2
SOBOTA 17:00 Czarni Straszewo - Szpak Skórcz 2 1
NIEDZIELA 11:00 Orliki Stary Dzierzgoń - Powiśle Pawlice Rakowiec 2 3
KLASA B - GRUPA 7
SOBOTA 14:00 Victoria Dąbrówka - Dąb Kusowo 6 0
NIEDZIELA 12:00 Sokół Kuleszewo - Baza 44 Siemirowice 2 3
NIEDZIELA 13:00 WKS Nożyno - Start Łebień 2 2
NIEDZIELA 14:00 Granit Koczała - KS Zaleskie 7 2
NIEDZIELA 14:00 GKS Kołczygłowy - Rowokół Smołdzino 0 3
NIEDZIELA 17:00 Kaszubia II Studzienice - Lew Lębork 5 2
EKSTRALIGA KOBIET
NIEDZIELA 10:15 AP Lotos Gdańsk - Medyk Konin 0 1
1. LIGA KOBIET
SOBOTA 13:00 Pogoń Tczew - Polonia Środa Wielkopolska 2 1
2. LIGA KOBIET
NIEDZIELA 14:00 WAP Włocławek - Marcus Gdynia 2 0
3. LIGA KOBIET
NIEDZIELA 11:00 KTK-S Luzino - KKP Chełmża 2 5
NIEDZIELA 13:00 Lew Lębork - Błękitni Stargard 4 2
NIEDZIELA 13:30 Juna Trans Oborzyska - Lechia Gdańsk 2 2
4. LIGA KOBIET
SOBOTA 13:00 KS Pszczółki - Pogoń II Tczew 4 4
NIEDZIELA 11:00 Jastrząb Malbork - Olimpia Czersk 9 1
CLJ - 18
SOBOTA 17:30 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 3 0
CLJ - 17
SOBOTA 15:00 Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 1 1
CLJ - 15
PIATEK 14:00 Lech Poznań - AP Lotos Gdańsk 4 0
NIEDZIELA 12:00 Lechia Gdańsk - Warta Poznań 1 1
NIEDZIELA 12:00 Juventus Academy Bydgoszcz - Radunia Stężyca 2 2
LIGA MAKROREGIONALNA
NIEDZIELA 12:30 Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 4 2
NIEDZIELA 14:00 Chojniczanka Chojnice - Arkonia Szczecin 0 1
Total Page Visits: 138 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post KOMU AWANS? KOMU SPADEK?
Next post JUNIORZY ARKI GDYNIA O KROK OD MISTRZOSTWA!